Sklep Na Ogrodowej – ZAPRASZAMY!

0

Drodzy ogrodnicy i miłośnicy NaOgrodowej,

W dobie globalnego ocieplenia, handlu produktami masowej produkcji i tak nieodległego wyczerpania się naturalnych zasobów naszej Planety na rzecz ‘wygodnego życia’ postanowiłyśmy zatrzymać się i spróbować żyć w harmonii z naturą. Pomimo tego, iż nadal prowadzimy zwariowane życia zawodowe i rodzinne, jak wiecie,  2 lata temu założyłyśmy portal poświęcony ogrodnictwu w stylu SLOW. Wiemy, że coraz więcej osób myśli podobnie do nas. Z myślą o tym otwieramy nasz sklep, który z czasem planujemy wypełnić roślinnością oraz produktami dla ekologicznego, naturalnego i użytkowego ogrodu.

Aby ułatwić zakupy w naszym sklepie – wszystkie produkty powrzucałyśmy do osobnych kategorii. Jeśli na przykład szukacie czegoś do ogrodu wiejskiego czy na angielską rabatę … a może na miejsce zacienione lub do donicy na balkon czy taras, to koniecznie zajrzyjcie do działów odpowiadających Waszemu zapotrzebowaniu.

 

Sklep Na Ogrodowej

 

Sklep NaOgrodowej to nasza odpowiedź na zapotrzebowanie wszystkich świadomych ogrodników na rośliny, nasiona i niezbędne ogrodowe akcesoria. Na razie budujemy naszą ofertę. Zaczynamy od kwiatów cebulowych na letnie rabaty.

O tym, jak je uprawiać, aby osiągnąć najlepsze efekty – przeczytajcie na www.NaOgrodowej.pl. Postaramy się również podpowiedzieć, jak  sadzić, żeby uzyskać kompozycje, w których rośliny będą wyglądały wyjątkowo pięknie. Aby ułatwić wybór wszystkie cebulki i byliny pogrupowałyśmy według ogrodowych stylów, a także z uwzględnieniem ich mrozoodporności. Jeśli mimo to pojawią się jakieś wątpliwości, piszcie do nas, odpowiemy lub wskażemy miejsce na portalu, gdzie znajdują się potrzebne informacje.

 

                                  Zapraszamy i życzymy udanych zakupów,

                                        Katarzyna Bellingham i Jolanta Piekarz

You might also like More from author

Leave A Reply