Wiosenne cebulki kwiatowe w Sklepie NaOgrodowej

0

W ogrodnictwie piękna jest sezonowość. Nigdy nie panuje nuda – zawsze na coś czekamy: na pierwszy wiosenny promyk, pierwszy kwiat, pierwsze plony…. Teraz, w pełni lata, gdy zieleń jest wszechobecna, nie zapominamy, że nadejdzie kolejna jesień, zima i …wiosna, do której już możemy się przygotować. Już teraz, w letnie, leniwe, upalne dni zapraszamy do popatrzenia na piękne wiosenne kwiaty cebulowe w Sklepie NaOgrodowej. Cebulki do końca sierpnia dostępne w sprzedaży przedsezonowej, od września wysyłane będą już na bieżąco.

 

SklepNaOgrodowej

 

Aby dobrze przygotować się do zakupu nowych roślin, należy spędzić trochę czasu w ogrodzie i najpierw w wyobraźni, a potem na papierze rozplanować nowe nasadzenia. Warto pamiętać, że kwiaty cebulowe z reguły najlepiej rosną na miejscach słonecznych, na glebie przepuszczalnej, a zupełnie nie udają się w miejscach mokrych lub podmokłych, nawet okresowo – po wiosennych roztopach.

Jak sadzić kwiaty cebulowe?

O tym jak uprawiać i komponować kwiaty cebulowe w ogrodzie i na balkonie pisaliśmy już w wielu artykułach NaOgrodowej i w naszych e-Magazynach. Zapraszamy do skorzystania z tych informacji, które jak zawsze ilustrujemy pięknymi zdjęciami.

Przydatne linki:

Artykuły o różnych kwiatach cebulowych.

Uprawa kwiatów cebulowych

E-Magazyn NaOgrodowej POZNAJ TULIPANY

E-Magazyn NaOgrodowej BALKONY I TARASY

A po cebulki zapraszamy do SKLEPU NA OGRODOWEJ


You might also like More from author

Leave A Reply