Francuski design na podbój ogrodów

0

Po pierwsze autentyczność, po drugie przyjaźń, po trzecie szerokie poglądy, a po czwarte komfort. Tymi hasłami kieruje się francuska marka Ego Paris, tworząc luksusowe meble i akcesoria ogrodowe. Jeśli dodamy do tego multifunkcjonalność to możemy być pewni, że otrzymamy całą gamę wysokiej jakości produktów, które pozwolą cieszyć się outdoorowym życiem przez długie lata.

 

Luksus ma swoją cenę

Modułowe meble Ego Paris mają swoją cenę, nie da się ukryć, że wysoką. Za przedstawiciela kolekcji Kube, która jest prawdziwym hitem francuskiej firmy, zapłacimy ponad 1100 Euro. Jednakże są to dzieła niezwykle luksusowe, o pomysłowych nowoczesnych kształtach, wykonane z dobrych gatunkowo tkanin i tworzyw. Do ich produkcji używa się między innymi materiału Corian®, który jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, daje się odnowić oraz jest nieszkodliwy dla środowiska. W kilku kolekcjach znalazła również zastosowanie batylina, łatwa w konserwacji oraz odporna na uszkodzenia siatka, która nie poddaje się działaniom pleśni i mikroorganizmów. Ogrodowym dodatkom również poświęcono sporo uwagi, tworząc je z tkanin, które przetrzymają wiele sezonów, a tym samym wiele wariacji pogodowych. Parasole chroniące przed słońcem nie wyblakną od promieniowania UV, a poduszki zdobiące kanapy nie zamokną od jesiennego deszczu.

 

Zabawa w Puzzle

Meble od Ego Paris wchodzą w skład sześciu kolekcji – Premiere, Tandem, Kama, Eden, Puzzle i Kube. Wybór spory zwłaszcza, że produkty dostępne są w wielu śmiałych kolorach oraz ponadczasowej bieli. Jednakże nie da się ukryć, że przypadną one bardziej do gustu klienteli współczesnego designu, lubującej się w oryginalnych formach, niż amatorom tradycyjnych rozwiązań. Z dziewięciu modułów kolekcji Puzzle, których kształty inspirowane są morskimi falami rozbijającymi się o brzeg, ułożyć można fantazyjne siedziska bądź leżanki. Po skończonej zabawie zaleca się połączyć elementy Puzzle w architektoniczną kostkę, która zaoszczędzi miejsca, a przy tym wygląda niezwykle interesująco.

 

W Tandemie bądź w Edenie

Miłośnikom niebiańskich rozkoszy poleca się nomadyczne łoże z baldachimem z kolekcji Eden. Mebel wygląda imponująco nie tylko na zieleni trawników i na połyskujących kafelkach tarasu, ale również, kiedy sunie po krystalicznie przejrzystej wodzie w przydomowym basenie. Zakochanym bądź ceniącym sobie relaks w większym gronie spodoba się natomiast propozycja Tandem. Stwarza ona możliwości połączenia mebli w taki sposób, aby można było w intymności cieszyć się obecnością miłego towarzysza bądź rozkoszować się rozmową z grupą przyjaciół. Tandem to również biesiady przy sporych rozmiarów stołach oraz poranna kawa przy zgrabnych stolikach.

 

Kolekcja Eden, Ego Paris

 

Decydujesz i budujesz

Baw się z kolorami, mieszaj materiały, twórz śmiałe kombinacje, na jakie pozwala wyobraźnia, ustępuj swoim najskrytszym pragnieniom – zachęca Ego Paris. A vous de jouer ! – To twój wybór!

 

Kolekcja Kube, Ego Paris

www.egoparis.com

You might also like More from author

Leave A Reply