Wokół wiosennego stołu

0

Każdy sezon ma swoje ulubione kolory.  Wiosną, dekorując stół przy którym spożywamy potrawy, sięgamy po delikatne pastelowe barwy inspirowane budzącym się do życia światem przyrody. Wszelkie odcienie błękitu, turkusu i mięty świetnie komponują się z wiosennymi bukietami i nowalijkami serwowanymi z posiłkami.

 

Królewski Ogród Botaniczny w Kew stworzył piękną kolekcję kamionkowych donic, mis oraz dzbanków w wiosennych odcieniach pastelowych, którą prezentował na Londyńskiej wystawie Chelsea Flower Show. Na pokazowym stole (na fotografiach) przedstawione są one w towarzystwie małych japońskich miseczek, czystego szkła, plecionych koszyków oraz naturalnych jasnych dodatków. Skromny bukiet niebieskich hiacyntów oraz kilka gałązek białych frezji i drobnych chryzantem komponuje się z klasycznym kwiatem storczyka.

 

Całą kolekcję kolorowych donic z Kew można obejrzeć i zakpić w sklepie prowadzonym przez Królewski Ogród Botaniczny w Londynie. Są w nim również zastawy kuchenne, biżuteria, nasiona,  narzędzia  oraz publikacje ogrodnicze.

You might also like More from author

Leave A Reply