Wystawa Ogrodnicza w Centrum Rënk

0

Tegoroczna X jubileuszowa Wystawa połączona z Kiermaszem Grajmy w Zielone odbędzie się w dniach 18, 19 i 20 maja 2012 roku, na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego Rënk w Gdańsku, przy ul. Wodnika 50.

18 maja impreza trwać będzie od 14:00 do 20:00

19 i 20 maja od 10:00 do 18:00

 

Podczas imprezy można zapoznać się z aktualnymi trendami w zakresie projektowania i realizacji terenów zieleni, najnowszymi produktami dla ogrodu, ale również dokonać zakupów roślin, krzewów, drzewek, narzędzi, środków ochrony roślin czy mebli ogrodowych.

W trakcie wystawy można obejrzeć występy orkiestr i zespołów artystycznych, zapoznać się z ofertą gospodarstw agroturystycznych, twórców ludowych. Na terenie wystawy nie brakuje również licznych punktów gastronomicznych i placów zabaw dla naszych najmłodszych klientów. Wyznaczyliśmy specjalny sektor dla twórców rękodzieła artystycznego, miodów oraz produktów ekologicznych. Partnerami Wystawy są również salony samochodowe, które co roku przedstawiają coraz to ciekawsze modele swych pojazdów. W roku 2011 podczas wystawy swoją ofertę zaprezentowało ponad 300 wystawców z kraju i zagranicy, odwiedziło nas ponad 27 tysiięcy osób. Od wielu lat patronat honorowy nad imprezą sprawuje Wojewoda Pomorski oraz Marszałek Województwa Pomorskiego.

 

You might also like More from author

Leave A Reply