Wiklina na biało

0

Jola Czuksanow z bloga GALERIA GALLA lubi  tworzyć i dekorować meble do swojego domu oraz ogrodu. Specjalnie dla Na Ogrodowej opisuje jak upiększyła swoją werandę malując dwa wilklinowe fotele na biało: 

Nie ma żadnych wątpliwości: wiklinowe fotele to był bardzo dobry wybór. Na mojej werandzie wyglądają jak stworzone do tego miejsca. Białe kwiaty petunii i wszędzie wdzierające się liście winnych krzewów są doskonałym tłem dla koronkowych splotów siedzisk. Lubię taką właśnie wiklinę: szeleszczącą, romantyczną, ekologiczną. Ale gdy rozstawiłam komplecik i nań popatrzyłam, to jednak pomyślałam, że ta czysta ekologia trochę nijaka. Wzięłam więc pędzel, bejcę i pomalowałam na biało.

Co z tego wyszło?

Malowanie wikliny jest nie lada wyzwaniem i taka decyzja… wiecie, fotele trochę kosztują… Pędzel drżał w dłoni , ale doprowadziłam wszystko do szczęśliwego finału. Popatrzyłam na efekt przemiany i wydałam werdykt: w nowej, białej odsłonie, fotele wyciszyły i uspokoiły nastrój na werandzie. Wprowadziły idealny klimat relaksu i odpoczynku. Jednym słowem jest dobrze! Mam nadzieję, że zabezpieczenie plecionek bejcą przedłuży ich żywot i urodę dodatkowo o sezon, a może nawet i dwa?

 

You might also like More from author

Leave A Reply