Wielkanoc z Ten Dom.pl

0

Wyszukanym, niecodziennym elementem dekoracyjnym Wielkanocnym jest wianek, który może zarówno zdobić nasz świąteczny stół, jak również wisieć na ścianie, drzwiach wejściowych, furtce, bramie.  Plecenie wianków i ich symbolika wpisana jest w tradycję wielu narodów i kultur, także i naszej słowiańskiej. Wieniec stanowił dekoracje wielu uroczystości i świąt, ponieważ symbolizuje on zamknięty, powtarzalny cykl. Cykl życia. Jako krąg, wieniec skupia wokół przyjaciół i rodzinę. Jest znakiem wspólnoty.

Z naszej, tendomowej perspektywy wianek to także nietuzinkowy sposób na dekorowanie, który w naszym kraju od niedawna cieszy się uznaniem. W Stanach Zjednoczonych niemalże każde drzwi domu, mieszkania ozdobione są wiankami, które odzwierciedlają pory roku, czy też nadchodzące święta. Już od  progu widok wianka wprowadza przyjazny, zapraszający klimat. 

 

Wielkanoc z TenDom.pl

 

Wierzących we własne manualne zdolności zachęcamy do samodzielnego wykonywania wianków w gronie przyjaciół, dzieci, sąsiadów lub podczas naszych warsztatów. Tych, którzy nie przepadają za plastycznymi pracami i nie zamierzają sobie tym zaprzątać głowy, zapraszamy na stronę naszego sklepu internetowego tendom.pl, gdzie przygotowaliśmy dla Was mnóstwo ślicznych, także niekonwencjonalnych, wianków, wśród których każdy esteta powinien znaleźć cos dla siebie. Wianki Wielkanocne wykonane przez Kasię i Monikę z Ten Dom można zobaczyć w GALERII DNIA.

 

 Wielkanoc z TenDom.pl

 

Na zdjęciach produkty ze sklepu http://tendom.pl/:

– cynowana miseczka Pearl, na której leży przewiązane kokardką jajo

posrebrzany dzbanuszek / mlecznik

– wianek dekoracyjny Flowers (35cm średnicy) w postaci stroika

patera na muffiny jako stroik na jajka

– francuskie kieliszki i szklanki Charlotte

– cynowy wazon Carla

 

 

You might also like More from author

Leave A Reply