Pokaz florystyczny 'Kwiaty i uczucia’

0

Zima to dobry czas dla florystów. Mimo, ze ogrody są teraz uśpione, to kwiaty cięte cały czas dostarczają na rynek właściciele cieplarni i materiałów do tworzenia pięknych prac florystycznych nie brakuje. Już w najbliższy weekend w Gdańsku będzie okazja do uczestniczenia w ciekawym pokazie, gdzie swój warsztat zaprezentują floryści ze Szkoły Malgorzaty Niskiej.

„Po kilkuletniej przerwie Centrum Handlowe Rënk wznawia organizację pokazów i warsztatów florystycznych na terenie rynku we wspołpracy ze Szkołą Florystyczną Małgorzaty Niskiej z Warszawy.

Małgorzata Niska jest założycielką Szkoły, ale przede wszystkim prekursorką florystyki w Polsce i polską mistrzyni Floral Design. Od roku 1999 święci triumfy na arenie międzynarodowych mistrzostw Polski i Europy.

Seria pokazów „Kwiaty i uczucia” rozpocznie się 14 stycznia 2014 roku, kolejnego dnia odbędą się warsztaty florystyczne. Doskonałą szansę do wyrażenia swoich uczuć kwiatami będziemy mieć okazję podczas zbliżających się uroczystości – Dnia Babci i Dziadka, a także Walentynek, dlatego też floryści podczas pokazu skupią się w głównej mierze na aranżacjach adekwatnych do tych okazji.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w pokazie oraz warsztatach, które odbędą się w sali konferencyjnej budynku biurowego Rënku.

Rezerwacji można dokonywać telefonicznie pod nr tel. 58 762 80 00.”

Źródło: www.renk.pl

 Pokaz florystyczny

You might also like More from author

Leave A Reply