Kukurydziany Labirynt na Kaszubach

0

Uwaga dzieciaki i rodzice!

Tego lata mieszkańcy Trójmiasta oraz okolic będą mieli okazję brać udział we wspaniałej imprezie wśród kaszubskich pól, lasów i łąk – odwiedzić ogromny labirynt z kukurydzy!

Niedaleko Gdańska na jednym ze wzniesień Kaszub rozbił się galeon piratów przewożący dziesiątki skrzyń pełnych złota i drogocennych klejnotów. Ogromny skarb czeka na odnalezienie. Łowcy przygód z całego kraju przybywają w poszukiwaniu statku oraz zaginionego ładunku. Na ich drodze czeka wiele niebezpieczeństw… Największym wyzwaniem jest pokonanie labiryntu w polu kukurydzy, które ma powierzchnię ponad 2,5ha, a łączna długość wszystkich ścieżek wynosi około 4,5km!!

Oprócz olbrzymiego labiryntu zwiedzających czeka wiele innych atrakcji!! Mniejsze labirynty dla piratów i piratek w różnym wieku, szukanie skarbów, przeciąganie liny oraz inne gry i zabawy pirackie. Oprócz tego pirackie stroje, tatuaże, pirackie strawy i napoje. W pobliżu „rozbitego” galeonu przygotowano całe zaplecze, tak by godnie przyjąć przybywających z daleka poszukiwaczy skarbów, piratów i korsarzy. Na teren przybędą także podniebni piraci w swym olbrzymim balonie.

Projektantem labiryntu, który przedstawia piracki żaglowiec jest Adrian Fisher światowej sławy projektant labiryntów. Jego firma, z siedzibą w Dorset w UK, stworzyła ponad 600 projektów labiryntów w 30 krajach na 6 kontynentach. Jego projekty powstały między innymi w UK, Francji, Włoszech, Holandii a także w Ameryce Południowej, Indiach, Japonii i Korei Południowej. Adrian Fisher zaprojektował pierwszy na świecie labirynt na polu kukurydzy, jego labirynty sześciokrotnie były wpisywane do Księgi Rekordów Guinnessa. Jego puzzle matematyczne ukazują się codziennie w Brytyjskim „The Times”, Navigaty puzzle w „Daily Mail” a Mandali puzzle w BBC Radio Times.

Więcej informacji TUTAJ

You might also like More from author

Leave A Reply