Konkurs CEBULOWE KOMPOZYCJE

0

 

O urodzie wiosennych roślin cebulowych chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Są one tym bardziej miłe naszym oczom, że po zimie, jakakolwiek by ona nie była – czy mroźna i śnieżna, czy szara i deszczowa – wszyscy tęsknimy za kolorami w ogrodach. I to właśnie dobrze do tego zadania przystosowane przez naturę cebulki, te pierwsze kolorystyczne efekty nam gwarantują. Z roku na rok, dzięki staraniom hodowców, ich odmiany są coraz ciekawsze i piękniejsze. Coraz częściej też sadzimy je w kompozycjach, które łączą kilka cebulowych gatunków, albo też łączą cebulowe z bylinami i krzewami. Uwzględniając kolorystykę i terminy kwitnienia, ta wiosenna feeria barw może trwać naprawdę długo!

 

Licząc na Państwa pomysły, ogłaszamy konkurs, którego tematem są właśnie CEBULOWE KOMPOZYCJE. Podzielmy się pomysłami na kompozycje przetestowane w swoich ogrodach, albo podpatrzonymi na miejskich i parkowych rabatach. Autorki i autorów najciekawszych zdjęć nagrodzimy 3 zestawami po 50 cebul tulipanów każdy!

 

CO ZROBIĆ ABY UCZESTNICZYĆ W KONKURSIE?
KROK 1.  Prześlij do nas, na adres: konkurs@naogrodowej.pl, wykonane własnoręcznie zdjęcie CEBULOWEJ KOMPOZYCJI, pochodzącej z ogrodu, działki, parkowej lub miejskiej rabaty.
KROK 2.  Polub nas na Facebooku!
KROK 3. Razem ze zdjęciem prześlij nazwę najpiękniejszej wg ciebie odmiany tulipanów z oferty Sklepu NaOgrodowej.

Termin nadsyłania zgłoszeń trwa od 16 września do 10 października 2017 r.

Wygrają trzy najciekawsze kompozycje (przy spełnieniu pozostałych warunków konkursu opisanych w Regulaminie).

Wyniki konkursu ogłosimy 15 października 2017 roku.

Paczki z nagrodami wyślemy na nasz koszt do 20 października.

 

Zapraszamy do udziału!

 

Sponsorem konkursu jest SklepNaOgrodowej.pl

You might also like More from author

Leave A Reply