Ekologia i design w jesiennej Warszawie

0

Mimo niesprzyjającej pogody i krótkich, pochmurnych dni, jesieni i zimy nie możemy przespać . Gdy nasz ogród odpoczywa, czas wolny warto wykorzystać na odwiedzenie ciekawych imprez dizajnerskich i proekologicznych, które odbędą się w najbliższym czasie np. w Warszawie. Na targach, wystawach i warsztatach dowiemy się, w jaki sposób przy świątecznych zakupach nie zapomnieć o ekologii i jak wspierać dzięki swoim wyborom lokalnych twórców zamiast chińskie fabryki. Skorzystajmy z okazji i weźmy udział w warszawskich imprezach:

22-23 listopada 2014,  Targi Rzeczy Ładnych, Plac Unii, ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa. Organizatorzy zaprezentują 130 najciekawszych projektantów i producentów mebli, współczesnej porcelany, lamp, akcesoriów, rowerów i wszystkiego, co kojarzy się z dobrym designem. Jak zwykle nie zabraknie plakacistów i grafików oraz masy książek, zabawek i gadżetów dla Waszych pociech.

Więcej informacji tutaj.

6 grudnia 2014, Warszawskie Targi Designu – WZORY 6/12. Impreza odbędzie się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. WZORY 6/12 to kolejna duża edycja Warszawskich Targów Designu. W wyjątkowej architektonicznie przestrzeni Domu Towarowego Braci Jabłkowskich zostanie zaprezentowane szerokie spektrum młodego, polskiego wzornictwa. Wystawcy z całej Polski pokażą swoje dzieła – meble, ceramikę, oświetlenie, tkaniny dekoracyjne –  wszystko co niezbędne, aby pięknie i wygodnie mieszkać.

więcej informacji: www.wzorytargi.pl

6-7 grudnia 2014. PRZETWORY,  Soho Factory, ul. Mińska 25, 03-808 Warszaw – to kolejna edycja warsztatów poświęconych recyklingowi – na których dowiemy się, jak zrobić coś ciekawego ze śmieci, a konkretnie w tym roku organizatorzy chcą rozprawić się ze starymi stołami, które dzięki wprawnym rękom artystów i rzemieślników dostaną drugie życie. Obok odbędzie się także przedświąteczny targ, gdzie będzie można kupić ekologiczne produkty.

Więcej informacji: www.przetworydesign.com

You might also like More from author

Leave A Reply