Urządzenia akumulatorowe, które sprawdzą się w małym ogrodzie

0

Mały ogród? Potrzebujesz narzędzi sprytnych, niezawodnych i tak użytecznych, jak to tylko możliwe. Sprawdź nasze typy!

Na myśl o małym ogrodzie natychmiast przychodzą liczne skojarzenia: wygodny hamak, stolik, grill. Po prostu enklawa relaksu i spokoju z piękną soczystą i zieloną trawą pod stopami. Miejsce, gdzie można odpocząć i spędzić miło czas, ale i o ten skrawek zieleni trzeba zadbać!

Kosiarka do małego ogrodu

Kompletowanie przydatnych urządzeń ogrodowych zwykle warto rozpocząć od kosiarki. Mówiąc o małym ogrodzie nie musimy celować w potężny specjalistyczny sprzęt. Zamiast tego warto wybrać coś lekkiego i poręcznego, co łatwo będzie obsługiwać i przechowywać.

Dzięki nowym technologiom ogniwa wykorzystywane do zasilania urządzeń akumulatorowych są na tyle mocne, by zapewnić wygodną pracę kosiarką. Urządzenie takie jak ALPINA AL1 3020 LI 4 Ah posiada wszystkie zalety swoich elektrycznych krewnych jednak bez przedłużaczy i kabli, na które trzeba bardzo uważać podczas koszenia i które utrudniają koszenie pomiędzy drzewami, krzewami czy rabatami.

Ta niewielka maszyna zaskakuje swoją kompaktowością i poręcznością. Z 30 litrowym koszem na trawę oraz szerokością koszenia 30 cm doskonale poradzi sobie z małym trawnikiem, a przy tym jest cicha i przyjazna dla środowiska. 8,8  kg masy urządzenia sprawia, że niepotrzebny jest napęd, a przechowywanie czy transport urządzenia są banalnie proste.

Seria urządzeń akumulatorowych ALPINA 20V, do której należy ta kosiarka umożliwia stosowanie jednego akumulatora w całej gamie urządzeń. Każde narzędzie w ramach tej serii sprzedawane jest z ładowarką i ogniwem zasilającym, dzięki czemu, kupując kilka maszyn, skompletujesz również zestaw akumulatorów, które pozwolą na dłuższą i wydajniejszą pracę gdyż akumulatory są wymienne pomiędzy wszystkimi urządzeniami z danej serii.

Podkaszarka do małego ogrodu

Tu krzaczek, tam kwiaty, a obok krawężnik, ogrodzenie lub ściana. Na małej przestrzeni wydaje się, że przeszkody dla Twojej kosiarki są wszędzie. W takiej sytuacji po prostu trzeba sięgnąć po podkaszarkę taką jak ALPINA ATR 20 Li Kit 271102104/A21.

To małe, lekkie urządzenie pracuje w systemie akumulatorowym ALPINA 20V – jest więc kompatybilne z innymi urządzeniami tej serii. Podkaszarka akumulatorowa to świetny wybór, jeśli chcesz zadbać o detale i pozbyć się źdźbeł, których nie mogła dosięgnąć kosiarka.

Wyjątkową cechą urządzenia jest ergonomia wkomponowana w nowoczesny design. Wygodny uchwyt, teleskopowy wałek i regulowana głowica tnąca pozwalają dostosować narzędzie do operatora i do konkretnego zadania.

Podkrzesywarka, a może sekator?

Po co wybierać pomiędzy dwoma użytecznymi narzędziami, jeśli można mieć dwa w jednym? ALPINA AMT 20 LI 4 AH to sprytne urządzenie akumulatorowe działające w systemie ALPINA 20 V.

Teleskopowy wałek urządzenia współpracuje z kompaktową głowicą sekatora oraz drugą – podrzesywarki, czyli małej pilarki do cięcia niedużych gałęzi. Maksymalny zasięg operatora i urządzenia to aż 4 metry, bez kłopotu dosięgniesz więc do gałęzi przysłaniających Ci słońce oraz do nowych odrostów u szczytu wysokiego żywopłotu.

System Alpina 20 V to mądry wybór nie tylko do małego ogrodu!

Narzędzia akumulatorowe ALPINA 20 V ułatwiają pracę w małym ogrodzie. System zawiera wszechstronne urządzenia, które są ze sobą kompatybilne dzieląc to samo uniwersalne i innowacyjne źródło zasilania. Posiadając kilka akumulatorów można wydłużyć czas pracy i jeszcze bardziej zwiększyć wygodę użytkowania.

Mały ogród wymaga sprytnych rozwiązań. Nie potrzebujesz wszystkiego, potrzebujesz uniwersalnych narzędzi, które będą niezawodne i kompaktowe – sprawiając, że Twój ogród rozkwitnie!

You might also like More from author

Leave A Reply