Chelsea Flower Show 2013

0

Już wkrótce rozpocznie się kolejna edycja jednej z najbardziej znanych na świecie wystaw ogrodniczych Chelsea Flower Show 2013. W dniach od 21 do 25 maja w Londynie po raz kolejny spotkają się miłośnicy ogrodów z całego świata, aby podziwiać najnowsze pomysły najbardziej uznanych architektów zieleni. Wskazane przez nich nowe trendy staną się inspiracją dla wielu projektów ogrodowej przestrzeni – których zadaniem, jak zawsze, będzie subtelne dostosowanie natury do potrzeb człowieka – użytkownika zielonych wnętrz.  

Chelsea Flower Show to nie tylko ogrody, to także pokaz setek, a może i tysięcy odmian i gatunków roślin ogrodowych, w tym również festiwal nowości. Piękne kwiaty i dorodne warzywa, ułożone we florystyczne kompozycje pewnie jak co roku wzbudzą wiele westchnień zwiedzających, którzy w swoich ogrodach może nie zawsze osiągają tak znamienite rezultaty.

 Chelsea Flower Show 2012. Fot. BotanicStock

 

Na wystawie możemy również spodziewać się prezentacji różnorodnych akcesoriów ogrodowych, zarówno tych ułatwiających pracę jak i dekoracyjnych. Będą ozdobne donice, rzeźby ogrodowe w różnym stylu, narzędzia, stylowe szklarnie i inspekty i wiele innych, niezbędnych w świecie ogrodniczym gadżetów. Z pewnością nie zabraknie tam pomysłów do zagospodarowania w nadchodzącym sezonie – postaramy się je zanotować i  przekazać wszystkim, którzy jeszcze w tym roku nie zdołają dotrzeć na wystawę.

Strona organizatora

 

Zobacz relację z wystawy Chelsea Flower Show 2013 w naszym e-Magazynie

e-Magazyn

 

Więcej o wystawie Chelsea Flower Show 2012 znajdziesz tutaj.

 

You might also like More from author

Leave A Reply