Zieleń To Życie

0

ZIELEŃ TO ŻYCIE, odbywające się w dniach 1-3 września w EXPO XXI WARSZAWA – targi roślin, ogrodnictwa i techniki po raz pierwszy odbędą się w nowej formule poszerzonej o sektor florystyczny.

Organizowane przez Związek Szkółkarzy Polskich i Agencję Promocji Zieleni od lat są miejscem spotkania uczestników ,,zielonej branży” z Polski i ponad 30 innych krajów. W tegorocznej 24. edycji weźmie udział 300 wystawców z Polski, Europy, Ameryki Południowej, Afryki i Azji. Ich ofertę obejrzą odwiedzający targi goście z kraju i zagranicy: producenci roślin (szkółkarze i ogrodnicy), dystrybutorzy i kupcy, projektanci zieleni i wykonawcy oraz osoby odpowiedzialne za zieleń publiczną, a także floryści, właścicieli kwiaciarń i hurtownicy związanie z sektorem kwiatów.

Nowy sektor Wystawy to florystyka. Dzięki współpracy i połączeniu branż odbiorcy targów zyskają pełną ofertę zarówno roślin i produktów do ogrodu i terenów otwartych jak i do dekoracji wnętrz. Oferta zainteresuje z pewnością hurtownie, giełdy, kupców z sieci, centra ogrodnicze i kwiaciarnie. Po raz pierwszy w Polsce zobaczyć będzie można tak szeroką i międzynarodową ofertę. Flower Expo Polska to kwiaty cięte, doniczkowe, dekoracje i akcesoria florystyczne, a także dystrybutorzy tego typu produktów. Swoją obecność potwierdziło ponad 60 wystawców z Europy (Holandia, Niemcy, Polska, Ukraina, Włochy), Ameryki Południowej (Kolumbia, Ekwador), Afryki (Kenia i Uganda, RPA) oraz Azji (Chiny, Tajlandia, Indie). Poza ekspozycją targową w ciągu trzech dni targów odbywać się będą pokazy mistrzów – polskich i zagranicznych oraz prezentacje i wykłady ekspertów.

Szczegóły i rejestracja dla branżowych gości na stronie www.zielentozycie.pl

Godziny otwarcia:

1 września (czwartek) 9.00-18.00 – dzień dla profesjonalistów (rejestracja na stronie www) oficjalne otwarcie o 10.00 w Holu Głównym

2 września (piątek) 9.00 – 18.00 – dzień dla profesjonalistów

3 września (sobota) 9.00 – 17.00 – dzień dla publiczności

You might also like More from author

Leave A Reply