Świece do ogrodu

0

Ciepły letni wieczór i własny ogród to połączenie idealne. Jeśli chcesz, by spędzany w ten sposób czas upływał Ci jeszcze przyjemniej, zadbaj o nastrojowy klimat. Dużą rolę w budowaniu relaksującej atmosfery, w ogrodzie także, pełni oświetlenie. A nie ma bardziej urokliwego źródła światła, jak to naturalne, reprezentowane przez świece. Blask bijący od nich potrafi zdziałać prawdziwe cuda, który jest nie do odtworzenia przez sztuczne lampy. Nie wiesz, jaką kupić świecę do ogrodu? Przeczytaj nasz artykuł! On rozjaśni Ci ten temat dokładnie tak, jak świeca ogrodową przestrzeń.

Bezzapachowe świece do ogrodu

Najważniejszą rolą, jaką pełnią świece ogrodowe, jest rozświetlenie otoczenia po zapadnięciu zmroku w sposób, który nie popsuje sielskiej, nieco tajemniczej atmosfery. Do oświetlenia schodów prowadzących z domu do ogrodu czy też ścieżki możesz wykorzystać świece ogrodowe B-lite marki Bispol w uniwersalnym białym kolorze. Jeśli gustujesz w mniej minimalistycznych ozdobach, w miejsce białych sięgnij po świece B-lite Kwiat Piwonii lub B-lite Letnia Łąka. Podczas organizowanych w ogrodzie wieczornych przyjęć doskonale sprawdzą się za to bajecznie kolorowe świece ogrodowe Party Time. Miłośnicy świetlnych elementów dekoracyjnych w przykuwających wzrok, energetycznych, nasyconych barwach na pewno będą nimi zachwyceni. Stojący w ogrodzie stół możesz udekorować klasycznymi bezzapachowymi świecami w kształcie walca. Musisz tylko pamiętać o tym, by umieścić je w szklanych lampionach.

Zapachowe świece ogrodowe

Do aranżacji ogrodu można także wykorzystać świece zapachowe. Szczególne miejsce wśród nich mają przeznaczone do użytkowania na zewnątrz świece ogrodowe w szkle CITRONELLA marki BISPOL, których skład wzbogacony został w olejki eteryczne. Jeśli gustujesz w intensywnych cytrusowych aromatach, świece te będą dla Ciebie idealne na długie letnie wieczory. Do dekoracji ogrodowego stołu możesz też użyć świec zapachowych, po które na co dzień sięgasz w pomieszczeniach. Z ogrodowym otoczeniem świetnie komponować będą się świece Aura o kwiatowo-owocowych zapachach. Spośród nich polecić możemy np. świecę zapachową Błękitny Ogród w prostym szkle z wzorem, pachnącą białymi kwiatami, ananasem, liśćmi czarnej porzeczki, jaśminem czy trawą cytrynową.

Bez wątpienia świece, zarówno te bezzapachowe, jak i pachnące, to niezwykle urokliwe dekoracje. Zaproś je do swojego ogrodu już dziś. Dzięki nim bajkowy klimat letnich wieczorów jest na wyciągnięcie ręki.

You might also like More from author

Leave A Reply