Ogrodniczka Justyna

Homepage Fora Ogrodniczka Justyna

  • Posted In: Ogrodniczka Justyna

  • #9536

    Witam nazywam się Justyna od jakiegos czasu dostałam świra na punkcie kwiatów i nasionek i ogródka bardzo chciałabym się przyłączyc do wymiany nasionek jesli można pozdrawiam 🙂

    #11026

    Tak – oczywiście. Zapraszamy już w październiku. Póki co zbieraj nasionka. W artykule 'Zbieramy własne nasiona warzyw i kwiatów’ jest więcej informacji. Pozdrawiam, Kasia

    #11027

    Witam. Ja również chciałabym się przyłączyć do wymiany nasionek. Bardzo mi się spodobał ten pomysł. i chciałabym się dowiedzieć kiedy będzie wiadomo coś więcej na ten temat. I czy na forum, czy w innym miejscu chętne osoby będą dogadywały się co mają na wymiane? Pozdrawiam 🙂 

    #11028

    Dziekuje i witam Cie Kasiu Uśmiech

    #11044
    justyna1978 napisał (a)

    Dziekuje i witam Cie Kasiu Uśmiech

    Dziewczyny – będziemy robić wymianę tak w połowie października. Będziemy o tym trąbić i krzyczeć jak się da Krzyk  tydzień wcześniej będzie zajawka w artykułach, na forum i fejsie! Teraz siedzę w ogrodzie i zbieram nasionka, akurat dzisiaj sucho (chociaż według prognozy miałao padać od wczoraj) potem trzeba je wysuszyć i popakować. Kupa roboty ale przyjemność wielka! Pozdrawiam K

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.