Balkon i taras

Homepage Fora Balkon i taras

  • Posted In: Balkon i taras

  • #9522

    Witaj Kasiu, jestem niedoświadczoną ogrodniczką, ale pełną zapału:-) Mam pytanie, czy można teraz wysiewać do doniczek nasiona kwiatów jednorocznych, żeby w maju wystawić je na balkon lub taras jako młode roślinki? Chodzi mi o godecję, astry itp. Gratuluję ciekawego blogu. Pozdrawiam. Asia

    #10650

    Asiu, jak najbardziej możesz w domu (na przykład na parapecie) zrobić rozsadę kwiatów jednorocznych, które jak podrosną posadzisz do donic czy skrzyń na balkonie (tak po 15tym maja). Zobacz tu artykuł o robieniu rozsady http://www.naogrodowej.pl/artykul,Robimy_rozsade_kwiatow_jednorocznych,394
    Posiej je do tacek lub multipalet, przepikuj do doniczek małych średnicy około 7-9cm i na koniec do donic właściwych. Powodzenia!!! K

    #10660

    Dziękuję za odpowiedź! To biorę się za wysiew. Planuję jeszcze posiać groszek pachnący. Czytałam na Twoim blogu o "patencie z rolkami":-) Pozdrawiam i byle do wiosny:-)

    #12138

    Mam proźbę obo za nie długo zaczynie sie sadzenie roślina i chciałem prosić o inspiracje roślinne na taras do donic 🙂

    #12141

    Oczywiście, że tak – obiecuję, że z Jolą przygotujemy coś naprawdę fajnego … zajrzyj do wiosennego wydania e-magazynu już w krótce 😉

    #12143

    Super to sie cieszę 🙂

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.