Sklepy internetowe

Homepage Fora Sklepy internetowe

  • Posted In: Sklepy internetowe

  • #9592

    Witam! Chciałam założyć nowy wątek gdzie możecie się podzielić opiniami na temat sklepów internetowych. Zacznę pierwsza że zamówienie ze sklepu na ogrodowej przyszło do mnie na drugi dzień i wszystko fajnie opisane i zadbane było. Jak się sprawdzą cebulki i bulwy napisze pożniej jak urosną.

     W ostatnim czasie zamawiałam w paru sklepach internetowych i nigdy nie spotkałam się z czymś negatywnym aż do dzisiaj. Zamowiłam na stronce pewnej 5 cebulek czosnku niedzwiedzi i bawelne 8 sztuk nasiona. Napisałam im dzisiaj „Za 14 zł opłacało się Państwu wysłać firmą kurierska K-ex expresem przesyłkę za którą ja zapłaciłam 4 zł i zaznaczyłam sobie Pocztę Polska? Dostarczając mi zaledwie  samą ziemie w 5 plastykowych doniczkach? Dziękuję bardzo za taką usługę i już więcej u Państwa niczego nie zamówię.

    Dostałam odpowiedz.

     

    Witam,
    szanowna Pani, po pierwsze to Pani źle zaznaczyła koszty wysyłki bo wybrała Pani list dla samych nasion a dla cebulek są inne koszty wysyłki i poszliśmy Pani na rękę a Pani jeszcze ma pretensje?! Chyba, że do koperty mieliśmy wepchnąć te doniczki z cebulkami?
    Po drugie czosnki jeszcze nie wypuszczają więc lepiej niech się Pani wstrzyma z opiniami aby przypadkiem nie być niesprawiedliwym. Nasze sadzonki są trzymane w warunkach zbliżonych do naturalnych żeby były zahartowane i jak Pani popatrzy za okno napewno Pani zauważy, że jeszcze nie wszystkie roślinki sa w pełnym rozkwicie bo wiosna ledwo przyszła.

     

    I muszę zaznaczyć że zamówiłam same cebulki a nie sadzonki. A ziemia w doniczkach była z gruzem. Co wy na to? Dodam jeszcze, że to wszystko przez ten czosnek niedżwiedzi bo uwielbiam i mi się zamarzył. I nigdzie nie mogę dostac cebulek czosnku niedzwiedziego a w tym sklepie mieli więc się ucieszyłam że zdążę jeszcze posadzić i mi może na wiosne zakwitnie. Wcześniej gdzie mieszkałam zajadałąm sie na polanie tym czosnkiem i wspomnienia powróciły a czosnku brak. Więck jak ktoś by miał może cebulki to proszę pisać.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.