Zestaw nr 4 do ogrodu

Homepage Fora Zielony Kącik Badawczy 2014 Zestaw nr 4 do ogrodu

• Posted In: Zielony Kącik Badawczy 2014

• Uczestnik

Jeśli chcesz zbadać Zestaw nr 4 do ogrodu (angielskie nasiona):

Brokuły szparagowe’ Purple Sprouting Early’ , okazała, dekoracyjna roślina o jadalnych kwiatach

Dynia niebieska ‚Marina di Choggia’,  ciekawe wybarwienie i oryginalny smak

Purpurowa marchew odm. ‚Purple Haze’,  nietypowy kolor, ciekawe, czy smakuje jak normalna marchewka?

Wpisz się pod tym wątkiem i przekaż swój adres pocztowy na e-mail: redakcja@naogrodowej.pl . Zestaw wyślemy za darmo do pierwszych pięciu osób, które się do nas zgłoszą. Przeczytaj więcej o zasadach tutaj.

Zestaw 4

Uczestnik

Jeeee!!!! ten zestaw jest najszałowszy!!! Strasznie chciałabym przebadać 🙂 Zdążyłam się zgłosić?

Uczestnik

Jasne, Mimko, jesteś nawet nr 1 na liście Uśmiech

Uczestnik

To super 🙂 Zacieram rączki i nanoszę poprawki na moje rysunkowe grządki 🙂 Dziękuję!

Uczestnik

Cześć, Jolu, ależ wspaniałości! Bardzo chciałabym ten zestaw przetestować. Nie spóźniłam się?

Uczestnik

Cześć Margaretko!

Nie spóźniłaś się. Otrzymujesz komplet nr 3 z zestawu czwartego.

Zostały jeszcze dwa kompleciki z marchewką, dynią i brokułem. Kto jeszcze jest odważny i nie boi się eksperymentów? Mrugnięcie

Członek

Ja też chciałabym spróbować uprawiać ten zestaw – może i mnie się uda

Bożena

Uczestnik

Super, bardzo się cieszę:-)

Uczestnik

Bardzo ciekawy jest ten zestaw! Jeśli jeszcze jest to poproszę 🙂

Uczestnik

Bardzo proszę – jeszcze jest. Ale to już ostatnie nasionka. Dezaprobata 

Już więcej zgłoszeń na zestaw nr 4 nie przyjmujemy.  

Uczestnik

Nasionka juz dotarły. Trochę się boję tego experymentu… ale postaram się nimi dobrze zaopiekować 🙂

Dziękuję!

Uczestnik

Dziękuję za nasionka! Dotarły wczoraj, a dzisiaj pierwsza porcja marchewki znalazła się już w gruncie – mam nadzieję, że zima nie wróci B-)

Członek

I ja już dostałam nasiona. Dzisiaj chyba posieję brokuły (dom), a reszta czeka, bo za oknem przymrozek

Członek

Brokuły w domu, siewki mają ok. 1,5 cm, tylko takie jakieś żółtawe? Marchewka też wysiana, ale niestety grządka (przykryta włókniną) stała się ulubionym miejscem amorów wszystkich okolicznych kotów, więc czarno to widzę…

Członek

Przepikowałam brokuły, a podkiełkowane nasiona dyni poszły do doniczek torfowych – tylko część, reszta pewnie później, w maju do ziemi

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 15)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.