Zestaw nr 3

• Posted In: Zielony Kącik Badawczy 2017

• Uczestnik

Jeśli chcesz zbadać Zestaw nr 2, w którym znajdują się: 

Sałata rzymska ‘Little Gem’   – nasiona firmowe

Musztardowce – nasiona firmowe

Oberżyna do uprawy w donicy – nasiona z ogrodu Kasi

wpisz się pod tym wątkiem i przekaż swój adres pocztowy na e-mail: redakcja@naogrodowej.pl . Zestaw wyślemy za darmo do pierwszych trzech osób, które się do nas zgłoszą. Kiedy zechcesz publikować swoje obserwacje, utwórz nowy temat w wątku Zielony Kącik Badawczyczy 2017. W tytule podaj nr zestawu i swój nick.

Przeczytaj także, jakie są zasady udziału tutaj.

Zestaw nr 3

Członek

Bardzo miło sprawdzę uprawę tych roślin,ciekawi mnie ten musztardowiec.Malwinka

Pocałunek

Członek

Chętnie podejmę się wyzwania 🙂

Członek

O ten zestaw byłby idealny na moj bakonowy ogródek. 

Uczestnik

Bardzo dziękujemy za zgłoszenia – zapasy zestawu nr 3 już zostały wyczerpane! Uśmiech

Uczestnik

Hurra! Udało się. Nasiona w komplecikach już wczoraj spakowane trafiły na pocztę. Mam nadzieję, że teraz już poczta da radę szybko do Was dotrzeć.

Dla ogrodniczek z zestwu nr 3 mam, sama nie wiem, złą czy dobrą wiadomość. Musztardowca niestety brak (to chyba zła wiadomość). Ale w zamian mamy cykorię Cicoria Catalogna Puntarelle di Galantina – to chyba dobra wiadomość. Mam nadzieję, że dobrze będzie rosła w waszych ogrodach 

Życzę udanych eksperymentów z roślinami i jak zwykle z niecierpliwością czekamy na informacje o uprawie, najlepiej na bieżąco. Zdjęcia bardzo mile widziane. Pozdrowienia!

Cicoria Catalogna Puntarelle di Galantina

Członek

cykorie lubię a  musztardowaca dalej jestem ciekawa i będę na niego polować gdzieś w sklepach. A listonosza będę wyczekiwać z niecierpliwością

Członek

Dostałam wczoraj nasionka 😀 I właśnie się zdziwiłam, że zamiast musztardowca jest coś innego. Ale to miłe zaskoczenie 😉 Teraz muszę poczytać jak dane roślinki uprawiać i biorę się do pracy. 

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.