Zestaw nr 2 Monika

Homepage Fora Zielony Kącik Badawczy 2014 Zestaw nr 2 Monika

• Posted In: Zielony Kącik Badawczy 2014

• Członek

Mam zaszczyt przedstawić Pomidorki Cherry tydziń po wysianiu 🙂

Członek

Witam radośnie 🙂

Dostałam dzisiaj nasionka, jestem bardz szczęśliwa. Wysieję je zgodnie z zaleceniami na opakowaniu i zrobię zdjęcia jak tylko wychylą się z ziemi.

Pozdrawiam serdecznieUśmiech

Członek

Ja tez wybrałam zestaw nr dwa, ale moja skrzynka jeszcze pusta byla w piątek 🙁 Mam nadzieje, że na dniach coś przyjdzie, bo jestem zwarta i gotowa, by siac 😀

Życzę powodzenia i czekam na relację z Twoich dokonań 🙂

Członek

Zrobiłam szybką fotkę nasionek, tak na dobry początek. Kolejne wstawię jak już coć wyjrzy z ziemi. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Dodam jeszcze fotkę moich małych bobów, które mnie bardzo radują 🙂

Członek

Ale masz fajne etykiety! Wspaniałe bobiki – mniam mnaim 😉

Członek

O, jak ładnie zakiełkowały 🙂 Oby tak dalej 🙂

Ja wczoraj u młodszej tez zauważyłam kiełki pomidorów, ale nie jestem na 100% pewna, bo ciemno było 🙂

Członek

Moje pomidorki coraz wieksze i niedługo będę pikować 🙂

Dzisiaj dojrzałam malenkie wschody papryczki i pietruszki.

Są ledwie dostrzegalne ale bardzo się cieszę, że w końcu coś zaczyna się dziać 🙂

Członek

Pomidorki przygotowują się do pikowania 🙂 Rosną jak na drożdżach

Członek

Pozdrawiam wszystkich zaglądających i wstawiam kilka kwiatków;)

Członek

Moje pomidorki mają już luz a papryczki i pietruszka rosną 🙂

Członek

Dokładnie jak u mnie 🙂 Musze tylko zdjęcia zamieścić, ale moje uprawy wyglądaja identycznie.

Bardzo dobre nasiona dostałyśmy 🙂

Uczestnik

Monika, a co Ty takiego czarodziejskiego zrobiłaś, że Ci wzeszły dzwonki irlandzkie i werbena patagońska w takiej ilości? Jestem w szoku – u mnie w tym roku 3 dzwonki oraz zero ! werbeny – dobrze, że mi parę sztuk przezimowało w gruncie. Może masz jakieś super podłoże?

Członek

Mimko to zwykłe podlże do wysiewów. Werbeny było tak dużo że przy pikowaniu połowa wylądowala na kompoście:( Szkoda że wcześniej się nie porozumiałyśmy to bym Ci je wysłała. Natomiast dzwonki wyszly mi takie okazałe pierwszy raz i sama się dziwie 🙂

Członek

Dodam jeszcze świeże fotki mojego zestawu.

Uczestnik

Tyle dobra się zmarnowało! 🙂 Kurcze, mi zawsze szkoda, jak wyrzucam te siewki, ale rzeczywiście, może by się ogłaszać i wysyłać? Ciekawe co na to Dziewczyny z Ogrodowej? Można by stworzyć kącik wymiany siewek – to już jest szaleństwo 🙂 No a u mnie może dadzą radę te werbeny, które odbijają ze starych zeszłorocznych pędów (mam nadzieję, że za to będą szybciej i bujniej kwitnąć… 🙂 . Za to dzwonki posieję sobie jeszcze raz (czyli czwarty raz :-)) , tylko kupię inne podłoże.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 27)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.