Zestaw Nr 1

• Posted In: Zielony Kącik Badawczy 2014

• Członek

Dzięki Kasiu za radę. Tego hydrożelu dałam dosłownie jedno ziarenko na rozsadnik. Pozdrawiam

Madzia

Członek

Witam wszystkich serdecznie. Ja również otrzymałam zestaw Nr 1. W dniu 12.03.2014 r. posiałam w mini inspektach truskawki Tremptation (12 szt. po 3-4 ziarenka). Dodałam trochę hydrożelu z nawozem. W dniu 15.03.2014 r. posiałam bazylię greckią. Również do inspektów. Na razie fotek nie robię. 

P.S. Nie mogę się doczekać!

Członek

Witam ponownie.

W dniu 21.03.2014 r. pojawiły się pierwsze malutkie bazylie greckie. 

Madzia

Członek

Witam ponownie.

W dniu 21.03.2014 r. pojawiły się pierwsze malutkie bazylie greckie. 

Madzia

Członek

Ależ szybko wykiełkowały te bazylie! Super.

Hydrożel i nawozy zarezerwowałabym na pikowanie – do kiełkowania nasionka potrzebują głównie dobrze przepuszczalnego podłoża, ciepła i wody.

Życze samych sukcesów i zciekawością będę czytałą. Pozdrawiam 😉 

Członek

Witam wszystkich.

Bazylia troszkę podrosła, ale nie jest zbyt wielka. 

Z truskawek to raczej nic nie będzie. Wzeszły dosłownie 3-4 sztuki, takie malutkie ok 0,5 cm. Poczekam jeszcze parę dni, ale raczej już się nie nastawiam na jakiś wielki wzrost.

Pozdrawiam 

Członek

Witam serdecznie.

Moja bazylia grecka ładnie wzeszła, przepikowałam do rozsadników i ślicznie rosną.

Madzia

Członek

No i jeszcze troszkę o moich ogórkach Dar. Posadziałam je 14.04.2014 r. do pojedynczych rozsadników, po 2 szt., jak wzeszły to jeden słabszy usunęłam. Rosną ładnie i są coraz bardziej okazałe.

Uśmiech

Członek

Niestety truskawki to porażka, wurzyciałam wszystko bo nie było żadnych szans na wzrost. Płacz

Pozdrawiam

Madzia

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.