Zestaw nr 1 na taras i balkon

Homepage Fora Zielony Kącik Badawczy 2014 Zestaw nr 1 na taras i balkon

• Posted In: Zielony Kącik Badawczy 2014

• Uczestnik

Jeśli chcesz zbadać Zestaw nr 1 na taras i balkon, w którym znajduje się:

Truskawka Temptation, do uprawy w pojemnikach, owocuje po czterech miesiącach od wysiewu przez całe lato,

Ogórek krzaczasty ‚Dar’ o zwartym pokroju, pędy do 50 cm,

Bazylia grecka o drobnych listkach, tworząca gęste, kuliste krzaczki.

Wpisz się pod tym wątkiem i przekaż swój adres pocztowy na e-mail: redakcja@naogrodowej.pl . Zestaw wyślemy za darmo do pierwszych pięciu osób, które się do nas zgłoszą.

Przeczytaj także, jakie są zasady udziału tutaj.

Zestaw 1

Członek

Zgłaszam się obiema rękamiZaklepany Ten zestaw najbardziej mnie zainteresował 🙂

Członek

Ja chętnie przetestuje ten zestaw Śmiech

Członek

Jestem chętna przetestować ten zestaw

Uczestnik

Uwaga, uwaga, zostały jeszcze dwa kompleciki z nasionami z zestawu pierwszego. Kto się odważy wysiać truskawkę, bazylię grecką i krzaczastego ogóra?

Członek

bardzo chętnie przetestuję zestaw nr 1

Członek

Jolu. Wysłałam Ci adres na e-maila 🙂 Super jest ta akcja !

Członek

witam chetnie wezme udział. Prosze napisac czy sie załapałam.

Uczestnik

Małgosiu – jeszcze zdążyłaś – ostatni komplet nasion z tego zestawu dla Ciebie. I niestetety już nie przyjmujemy zgłoszeń na zestaw nr 1. Ale zapraszamy wszystkich do obserwowania przez cały sezon, jak nasionka bedą rosły u naszych badaczy. Powodzenia!

I oczywiście przypominam o przesyłaniu adresów pocztowych do redakcji. Nasiona bedziemy wysyłać pod koniec lutego.

Członek

Przyznam się, że w tym roku odniosłam kompletna porażkę. Nie udały mi się ani truskawki, ani ogórek ,,Dar”, ani bazylia greckaPłacz Nie mogę też napisać w swoim wątku, bo mnie cały czas wyrzuca z systemu. 

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.