Zasady wymiany nasion – 2017

Homepage Fora Klub Pożądanego Nasionka 2017 Zasady wymiany nasion – 2017

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2017

• Opiekun forum

Kochani,

Klub Pożądanego Nasionka 2017 zaprasza wszystkich miłośników ogrodów do kolejnej wymiany nasion. W tym roku to ja rozpoczynam temat z pełnym błogosławieństwem od Joli i Kasi 🙂
    Tak jak w poprzednich latach wymiana odbywa się za pośrednictwem FORUM, a nasiona na koniec trafią do mnie (Ankha na Forum). Tak jak w poprzednich latach zapakuję i wyślę paczuszki do każdego uczestnika.

ZASADY WYMIANY:

• wymiana jest darmowa;

• wymieniamy tylko nasionka – nie sadzonki, nie cebulki;

• komunikujemy się za pomocą FORUM NaOgrodowej.pl w wątku pod tytułem Klub Pożądanego Nasionka 2017

• osoby, które przygotowały swoje nasiona do wymiany zakładają swój własny temat na FORUM NaOgrodowej.pl i wpisują na nim listę nasion, które mogą zaoferować i ile ich mają;

• a następnie pakują je do jednej koperty (wraz ze swoją kopertą zwrotną z adresem i znaczkiem) i wysyłają na mój adres pocztowy – proszę w tej sprawie pisać maila na ankh@vp.pl

• ja jest odpowiedzialna za pakowanie i rozsyłanie nasionek dalej – jestem centralą wymiany 😉

• aby zamówić i otrzymać nasiona musicie ‚odwiedzić’ wątki pozostałych uczestników na FORUM i wpisać tam swoją chęć. O malejącej ilości nasion należy informować na bieżąco uczestników wymiany na swoim wątku. W przypadku niejasności zawsze można zajrzeć do forum z lat poprzednich;

• po wyczerpaniu się zapasów nasion, każdy uczestnik wymiany robi listę osób, do których ma wysłać nasiona i przekazuje ją mi (chociaż ja na bieżąco kontroluję cały temat, więc też trzymam rękę na pulsie).

ANIA

Zapraszamy!

Uczestnik

Do kiedy będzie trzeba wysłać nasiona?, pytam ponieważ nie wiem czy w styczniu będę mógł je wysłać.

Opiekun forum

Pawle, w zeszłym roku ostatnie przesyłki nadawałam 20 lutego i w tej edycji też będę tak jakoś chciała. Chcę się wyrobić do Gardenii 😉

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.