Zasady wymiany nasion – 2016

Homepage Fora Klub Pożądanego Nasionka 2016 Zasady wymiany nasion – 2016

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2016

• Uczestnik

Kochani,

Klub Pożądanego Nasionka 2016 zaprasza wszystkich miłośników ogrodów do kolejnej wymiany nasion. Tak jak w poprzednich latach wymiana odbywa się za pośrednictwem naszego FORUM, a nasiona na koniec trafią do Ani (Ankha na Forum), która zapakuje i wyśle paczuszki do każdego uczestnika (Wielkie podziękowania dla Ani za dotychczasowe zaangażowanie Uśmiech)

Nasze zasady:

• wymiana jest darmowa;

• wymieniamy tylko nasionka – nie sadzonki, nie cebulki;

• komunikujemy się za pomocą FORUM NaOgrodowej.pl w wątku pod tytułem Klub Pożądanego Nasionka 2016  

• osoby, które przygotowały swoje nasiona do wymiany zakładają swój własny wątek na FORUM NaOgrodowej.pl i wpisują na nim listę nasion, które mogą zaoferować i ile ich mają;

• a następnie pakują je do jednej koperty (wraz ze swoją kopertą zwrotną z adresem i znaczkiem) i wysyłają na adres pocztowy ANI;

• ANIA jest odpowiedzialna za pakowanie i rozsyłanie nasionek dalej. Jest naszą centralą – aby otrzymać adres pocztowy ANI wyślijcie swój adres e-mail na adres pod zdjęciem Ani w jej wątku na forum;

• aby zamówić i otrzymać nasiona musicie ‚odwiedzić’ wątki pozostałych uczestników na FORUM i wpisać tam swoją chęć. O malejącej ilości nasion należy informować na bieżąco uczestników wymiany na swoim wątku. W przypadku niejasności zawsze można zajrzeć do forum z lat poprzednich;

• po wyczerpaniu się zapasów nasion, każdy uczestnik wymiany robi listę osób, do których ma wysłać nasiona i przekazuje ją ANI;

PS. ANIA na forum ma nika Ankha 😉 

Zapraszamy!

Członek

Dzien dobry.

Mam pytanie, jeśli nie mam jeszcze nasion do wymiany (dopiero przygotowałam miejsce pod warzywnik w przyszlym roku 🙂 ), czy mogę skorzystać w nasionek?

Pozdrawiam,

D.

Opiekun forum

Wpisuję się tutaj, żeby łatwiej było mnie znaleźć – to ja jestem centralą 🙂 A już niedługo zapraszam na swój wątek z nasionami 🙂

Osoby, które nie mają jeszcze nic do zaoferowania, a zamówią coś u innych – proszę pamiętajcie o wysłaniu mi koperty zwrotnej ze znaczkiem.

Uczestnik

Z przyjemnością dołączam do Klubu Pożądanego Nasionka 2016. Jeszcze dziś przedstawię swoją ofertę nasionek Pozdrawiam Halina

Uczestnik

Cieszę się na tą wymianę, swoje nasionka pod koniec tygodnia zamieszczę

pozdrawiam

Członek

Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich uczestników wymiany. Cieszę się, że dołączyliście do nas – witam stałych i nowych miłośników roślin oraz ogrodów, i tych którzy do nas wrócili po długiej przerwie 🙂 

Życzę fajnej zabawy 🙂 

Uczestnik

Nie mogę się powstrzymać, więc się nie powstrzymam 🙂 Bardzo się cieszę, że w tym roku kolejny raz mogę się powymieniać nasionkami! To jest chyba pierwszy ekscytujący moment nadchodzącego sezonu 🙂 Takie cuda tu oferujecie! Dziekuję Joli i Kasi B. za utworzenie Klubu i pozdrawiam wszystkich ogrodników 🙂

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.