Wysyłamy nasionka :-)

Homepage Fora Klub Pożądanego Nasionka 2016 Wysyłamy nasionka :-)

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2016

• Członek

ja również dostałam wczoraj przesyłkę, ucieszyła mnie strasznie – bardzo wszystkim dziękuje!!! Za prace włożona w pakowanie, staranność, te kolorowe paczuszki naprawde przyniosły mi ogromnie dużo frajdy, zapachniało mi wiosna 🙂 Specjalne podziękowania dla Ani /Ankhi, za ogarnięcie przesyłki, dzięki Aniu 🙂

To budujące, ze tyle osób chce sie bezinteresownie dzielić z innymi i jeszcze wkłada w to tyle serducha, pozdrawiam wszystkich cieplo – udanych wysiewów!

Uczestnik

Do mnie również dotarły nasionka. Dziękuję Wam bardzo dziewczyny:-)

Uczestnik

A u mnie  póki co pusto w skrzynce 🙁

Uczestnik

Dzięuję za nasionka. Dzisiaj dotarły i dały dużo radości 🙂 Udanych wysiewów.

Uczestnik

Dziękuję za przesyłkę, życzę udanych plonów

Uczestnik

I do mnie dziś dotarły cudowne paczuszki – bardzo dziękuję i życzę udanego sezonu

pozdrawiam

Ania dzięki

Opiekun forum

Ale nierówno ta poczta działa!! Ostatnie paczuszki wysyłałam 20-go lutego. Niektórzy mieli je już następnego dnia, a niektórzy po ponad tygodniu! Natomiast Klajka i Lola nadal czekają… Mam nadzieję dziewczyny, że i do Was przesyłki trafią lada moment.

Starałam się, żeby wszystkie koperty były dobrze zabezpieczone, więc raczej nic im się nie stało. Wszystkie były też ważone i w razie konieczności dopłacone, więc to też nie z tego powodu ich jeszcze nie ma u Was. Sama miałam w tym tygodniu „przeboje” z Pocztą i ręce opadają na to jak działa ostatnio… Trzymam kciuki! Oby dziś przesyłki ostatnie dotarły.

Uczestnik

Czekam, czekam, ale nadzieja coraz mniejsza. Ostatnie ogniwo PP czyli mój listonosz bardzo solidny, zna mnie i potafi odszukać nawet jak jestem daleko w terenie z dziećmi. Jeśli list zaginął, to pewnie gdzieś pomiędzy naszymi gminami. Nic to, mam nadzieję, że wszystkie nasionka ode mnie pięknie Wam wzejdą. Pozdrawiam serdecznie!

Uczestnik

Lola 76, witaj – mogę Ci wysłać nasionka nikandry, które u mnie zamawiałaś. Co ty na toUśmiechgeorginia

Uczestnik

Georginia bardzo Ci dziękuję 🙂 Jeszcze trochę poczekam, rozmawiałam wczoraj z moim listonoszem. Doręczyciele sie pozwalniali, ci którzy zostali doręczają przesyłki kurierskie i polecone. Zwykłe leżą. Skandal. Tym niemniej jest jeszcze szansa, że moje nasionka dotrą. Za kilka dni i dam znać.

Uczestnik

Nasionka doszły!!! 🙂

Uczestnik

Kochani, nasionka doszły, niektóre już wysiane i kiełkują!

Dziękuję wszystkim za nasionka, wkład pracy i emocje:-)

Uczestnik

Moje miasto stołeczne jakoś chyba na uboczu leży. Czekam i czekam, wszyscy się cieszą nasionkami, a do mnie nic nie dociera. Co za los – ale trzeba mieć nadzieję, może się odmieni Uśmiech

Uczestnik

Jolu, do mnie  wraz z przesyłką Klubu Pożądanego Nasionka dotarła korespondencja od lekarza, na którą czekałam równo miesiąc od nadania. Poczta Polska… Nie trać nadziei. W razie czego wyślę Ci głowaczka. Pozdr

Uczestnik

Nadziei nie straciłam, nasiona dotarły dziś – 14 marca. Na stemplu data nadania 20 luty – no po prostu rekord poczty – 22 dni. Dobrze przynajmniej, że koperta nie zginęła. Radość spóźniana z nasionek, ale za to bardzo duża. Bardzo dziękuję wszystkim ogrodniczkom! Tylko…gdzie ja to wszystko posieję Uśmiech. Oczywiście jest to coroczny dylemat, ale bardzo przyjemny. Paczuszki, które otrzymałam, poniżej:

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 45)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.