Wysyłamy nasionka :-)

Homepage Fora Klub Pożądanego Nasionka 2016 Wysyłamy nasionka :-)

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2016

• Opiekun forum

Dzisiaj 20-ty, więc zdaję raport 🙂 Czekam jeszcze na 3 przesyłki, które mam nadzieję są już w drodze lubę będą w poniedziałek. Nie będę zdradzać od kogo – różnie sprawy się układają i czasami poczta nie jest priorytetem 😉 Te osoby dostały ode mnie maila lub zapytanie w innej formie. Tak czy inaczej w niedzielę robię wstępne przepakowanie i jak dla kogoś będzie komplet, to w poniedziałek wysyłam (te osoby dostaną info na maila). Póki co pozdrawiam i trzymajmy się ciepło do wiosny 😉

P.S. Dam jeszcze znać jak już będzie u mnie wszystko i wszystkie przesyłki pójdą w świat.

Opiekun forum

Niestety przesyłki jeszcze nie ruszyły w świat. Większość z Was zamówiła coś u Kasi. Kasia nasionka wysłała na czas, jednak nawaliła poczta. Przesyłka zamiast trafić do mnie dotarła do… Kasi. Czekam też na jeszcze jedną kluczową przesyłkę, która z tego co wiem jest w drodze. I na jedną przesyłkę, z którą nie mam jeszcze odzewu. Trzymam jednak rękę na pulsie, popędzam i dopytuję na ile tylko mogę 🙂

Opiekun forum

W końcu dotarła do mnie dzisiaj przesyłka od Kasi! Tym samym mam komplet. Jutro porozdzielam ostatnie paczuszki i w czwartek ruszą do Was (niestety jutro czeka mnie jeszcze lekarski maraton więc nie ogarnę).

Kilka osób z troską pytało co w związku ze zmianą czennika Poczty. Spokojnie – biorę to na klatę 🙂 Tym bardziej, że od kilku osób dostałam przemiłe prezenciki, no i nie muszę wysyłać nic do siebie 😉 Nie będę więc stratna – nie przejmujcie się.

Uczestnik

Aniu, napisz proszę czy wysłałaś nasionka, bo ja czasami mam problem z pocztą (a może z listonoszką?) i nie wiem czy nie mam czasem po wsi szukać przesyłki 😉

Członek

Aniu, też właśnie chciałam zapytać, ale nawet nie o przesyłkę – wspominałaś, że zanim wyślesz, czeka Cię jeszcze maraton po lekarzach. Przesyłki niet, ale mam nadzieję, że wszystko inne ok?… Pozdrawiam, D.

Opiekun forum

Przepraszam Was dziewczyny i jeszcze kilka osób. Chodzenie po lekarzach i tym podobne atrakcje przeciągnęło się w czasie. Ostatnie przesyłki nadam w poniedziałek. Niesyety chorowanie dopadło chyba większość z nas… Ale już pachnide wiosną!

Uczestnik

Zdrowie najważniejsze!!! 

Opiekun forum

Ostatnie przesyłki wyruszyły w drogę do Was dzisiaj przed 11-tą. Jeśli ktoś swoich nie otrzyma do środy/czwartku to zaczniemy się martwić 😉

Życzę wszystkim rewelacyjnych wschodów z nasionek z wymianki, a potem wspaniałuch upraw i pięknych kwiatów 🙂

Uczestnik

Przesyłka dotarła. Uśmiecham się od ucha do ucha, tyle radości i dobrych uczuć przybyło razem z nią 🙂

Wszystkim Wam dziękuję i życzę cudownych i owocnych wysiewów 🙂

Uczestnik

Do mnie też dzisiaj dotarła, bardzo wszystkim dziękuję za nasionka z tegorocznej wymiany 🙂

Członek

Wczoraj był u mnie listonosz i sprawił mi wielkąradość. Usmiecham siędo tych wszystkich torebeczek, w które powkładałyscie tyle cudów. Bardzo wszystkich dziękuję i postaram się dać relację z efektów na swoim blogu. Specjalne podziekowania dla Ani, która miała sporo dodatkowej zabawy z przepakowywaniem tego wszystkiego. Wszystkim zyczę udanego sezonu. Pozdrawiam,M

Uczestnik

Ania, i do mnie dotarły nasionka. Trzeba teraz opracować gry plan z wysiewami … Pozdrawiam, słonecznie choć w Szczecinie dzisiaj ulewa! – – chyba nas zaleje

Uczestnik

Do mnie również dotarła przesyłka, już się nie mogę doczekać jakie będe miała piękne kwiotuszki.
    Pozdrawiam

Uczestnik

I moja przesyłka wczoraj dotarła. Dziękuję wszystkim za nasionka, jakie to ciekawe oglądać te wszystkie paczuszki, każda w inny sposób zapakowana 😉

Uczestnik

Również do mnie w tym tygodniu dotarły nasionka. Jest radość! podziękowania dla wszystkich, szczególnie dla Ani za najwięcej poświęconego czasu. 

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 45)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.