Wysyłamy nasionka :-)

Homepage Fora Klub Pożądanego Nasionka 2016 Wysyłamy nasionka :-)

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2016

• Członek

W Nowym Roku życzę wszystkim uczestnikom wymiany dużo, dużo szczęścia, pomyślności i oczywiście wspaniałych plonów w 2017! 

Nadszedł czas powysyłać nasionka do naszej centrali 🙂 

Tak więc pakujemy nasionka do podpisanych torebeczek i wraz z listem „co dla kogo” wysyłamy do Ani (ANIA na forum ma nika Ankha). Proszę dołączyć również kopertę zwrotną z waszym adresem.

Radziłabym również włożyć wszystko w folię przed zapakowaniem do koperty (albo w kopertę bąbelkową) – wtedy nic nie zawilgoci się po drodze.Postarajmy się, aby wszystkie nasiona trafiły do Ani do 20 stycznia.

Jeśli chcecie się skontaktować z którąkolwiek osobą biorącą udział w wymianie, skorzystajcie z przycisku „Wyślij e-mail”, który znajduje się pod awatarem (zdjęciem) – jeśli nie ma tego przycisku, to znaczy, że przy rejestracji adres prywatny nie został podany – ale można to uzupełnić. Jest to sposób na prywatną korespondencję. 

Adres pocztowy naszej ‚centrali nasiennej’ dostaniecie od Ani.  

Dziękuję serdecznie za super zabawę i pozdrowienia dla wszystkich 🙂

Opiekun forum

Skrzynka wyszorowana i gotwa na Wasze przesyłki 😉 Pierwsze już u mnie są, tak więc czekam na resztę 🙂

Uczestnik

Ja wam kochane babulki w Nowym Roku życzę

zdrowia, żebyście miały siłę przy „kfiotkach” grzebać.

Cierpliwości do tych nasionek, które długo wschodzą.

Radości nawet z tych roślinek co się nie udały.

I mile spędzonego czasu pośród pięknie kwitnacych kwiatów.

Pozdrawiam

P.S. Wysłałam swoje w zeszłym tygodniu, mam nadzieję, że dotarły.

Opiekun forum

Coś przyszło, ale dopóki nie przeryję kopert, to czasem ciężko dopasować dane do nicku z forum 😉

Członek

Witam potrzebowała bym nasionka zatrwianu i suszek ma ktoś może na zbyciu sprawdzone które wzejdą

Uczestnik

Również życzę jak najlepszego 2017 roku 🙂

Moje nasionka do czwartku będą wysłane. W razie pytań dodałam na swoim blogu wpis dotyczący wymiany, więc jak coś to piszcie komentarze. Pozdrowienia dla wszystkich 🙂

http://wedrujacaradosc.blogspot.com/2017/01/klub-pozadanego-nasionka-2016.html

Opiekun forum

Wysłałam dzisiaj wiadomości do wszystkich osób, które jeszcze się ze mną nie skontaktowały. Sprawdźcie proszę swoje skrzynki mailowe i ewentualnie spam. Czekam na kontakt!

P.S. Pierwsze przesyłki już u mnie są i wasze nasionka czekają bezpiecznie na przepakowanie 🙂

Uczestnik

Dziś wysłałam nasiona 😉

Opiekun forum

Nasionka powoli do mnie spływają (olak – Twoje odebrałam dzisiaj). Udało mi się nawiązać kontakt prawie ze wszystkimi osobami wysyłającymi nasionka poza „aniaw143” – jeżeli ktoś ma z nią kontakt, to niech ją „obudzi”, że to już czas.

Poza tym nie odezwało się do mnie jeszcze kilka osób, które tylko zamawiały…

Uczestnik

Pozdrawiam wszystkich noworocznie i dodaję życzenia boogatych plnów!

Dzisiaj wysłałam nasionka i mam nadzieję że ucieszą w kwitnieniu. Dziękuję wszystkim i pozdrawiam mira

Uczestnik

Wzajemnie życzę wszystkim dobrego roku i pakuję nasionka! 🙂

Uczestnik

Witam wszystkich, 

Moje nasiona już są w drodze do Ani, ale niestety mam smutną ogrodniczą wiadomość. Nasiona musztardowca niestety nie nadają się do siewu – co zauważyam przy próbie spakowania pakiecików. Chyba nie dosuszyłam po zbiorach i …klops. Musztardowca brak. Bardzo przepraszam wszystkich zainteresowanych. Dezaprobata

Opiekun forum

Połowa przesyłek z nasionkami już u mnie jest. Niestety nadal brak kontaktu z aniaw143…

Uczestnik

Witam.

Nasiona dzisiaj wysłane.

Opiekun forum

Wszystkie osoby wysyłające nasionka już się ze mną skontkatowały i przesyłki spływają. Jak tylko ostatnie dotrą do mnie, to biorę się za przepakowanie i pobiegnę na pocztę 🙂

P.S. Proszę jednak o kontakt osoby, które tylko zamówiły nasionka, a do tej pory się nie odezwały! Do Was też wysyłałam maile – może są w spamie??

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 45)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.