Wysłane!

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2015

• Opiekun forum

Wczoraj wysłałam większość przesyłek. Dzisiaj jeszcze te, dla których musiałam kupić koperty – dziewczyny wiedzą o kim mowa. I ostatnie 2 sztuki, między które rozdzielam nadwyżki w poniedziałek.

Przepraszam Was za opóźnienie, ale jak już niektórzy wiedzą, byłam unieruchomiona w domu z chorym synkiem.

Mam nadzieję, że nasionka dotrą do Was szybko i w dobrym stanie 🙂

Dziękuję za zaufanie organizatorkom oraz wszystkie miłe słowa i podziękowania od Was. „Do zobaczenia” w kolejnej edycji Klubu!

P.S. Nadal czekam na kontakt od Bena i euro!

Uczestnik

Do mnie już doszły, dziękuję bardzo 🙂

Uczestnik

Ja również otrzymałem przesyłkę 🙂 Dziękuję bardzo za wszystkie nasionka, oraz za ich bezbłędne rozdzielenie 🙂 Do zobaczenia w następnej edycji 🙂

Członek

Dostałam dziś nasionka, dziękuję wszystkim od których je otrzymałam  a także  Ani za pośrednictwo w ich wymianie.

Uczestnik

Powiem szczerze, że uwielbiam te nasionkowe wymiany 🙂

Serdeczne dzięki wszystkim za nasionka. Dla Ankha podziękowania za czas i pracę, które sprawiły, że tak wszystko sprawnie i gładko poszło 🙂

Uczestnik

Przesyłka właśnie do mnie dotarła, a wraz z nią jak zwykle sporo radości. W liście znalazłam i dobre życzenia, i pięknie zapakowane torebeczki i nadzieję na piękny ogród zaklętą w nasionach – oczywiście wyobraźnia od razu poszybowała. Bardzo wam serdecznie dziękuję za wszystkie paczuszki i Ani za świetną koordynację wysyłki. Teraz biorę się do planowania zasiewów, żeby wiosna mnie nie zaskoczyła Uśmiech

Członek

Dzisiaj i do mnie dotarły nasionka. Bardzo dziękuję wszystkim .

Uczestnik

I do mnie doszła dziś obszerna przesyłka. Ile to radości trudno opisać, a jak się zasiewy udadzą to będzie raj.

Dziękuję wszystkim bardzo, cudne torebeczki, Aniu dziękuję za przesyłkę

pozdrawiam z nad pudełka z marzeniami 😀

Uczestnik

Aniu, dziękuję Ci za wysyłkę nasion, pozdrawiam:)

Członek

Witaj Ankha,

Chciałem się tylko dopytać czy dotarła do Cibie moja wiadomość.

Pozdrawiam – euro

Uczestnik

Dziękuję Aniu za przesyłkę i wszystkim za nasionka. 

Uczestnik

Nasiona już  u mnie, dziękuję pięknie wszystkim ofiarodawcom i Ankhce za przesyłkę. 

Członek

Ja też dostałam przesyłkę. Czeka na mnie w Warszawie. Muszę po nią pojechać. Ale to po raz ostatni. Będę miała adres (hurrraaa!!!) bo wreszcie mamy nazwę ulicy. Będę mieszkała (a właściwie już mieszkam tylko że ulica jest noname póki co) na Lawendowej.

Dziękuję za nasionka. Wszystkim. A Ani dziękuję za wspaniałą organizację i logistykę.

Członek

Nasionka już u mnie. Myślałam ,że dawno podziękowałam ale byłam chyba zbyt przejęta i mi umknęło. Dziękuję wszystkim

Członek

Z opóźnieniem, ale bardzo dziękuję. nasionka w większości juz wykiełkowane:) dla ani duże gratulacje za organizację.

Monika

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 15)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.