Nasi eksperci i współpracownicy

Homepage Fora EKO-ROZSADNIK Nasi eksperci i współpracownicy

 • Posted In: EKO-ROZSADNIK


 • Uczestnik
  #9686

  Pamiętajmy, że EKO-ROZSADNIK nie powstałby bez zaangażowania wielu osób, które pomagają w organizacji wydarzeń lub dzielą się swoją wiedzą. Pewnie niektóre z nich znacie lepiej, inne mniej, w każdym razie, zobaczcie kto działa w EKO-ROZSADNIKu.


  Członek
  #13387

  Jolanta Piekarz, z zamiłowania projektantka ogrodów i fotografka, która swoje hobby przekształciła z czasem w pracę zawodową.  Z wykształcenia ekonomistka, współpracuje z krajowymi wydawnictwami ogrodniczymi dostarczając fotografii i tekstów. Przez kilka lat prowadziła internetowy sklep „cebulkowy”, i stąd jej szczególne zainteresowanie kwiatami cebulowymi i ozdobnymi bylinami. Autorka starannie wydanego  albumu pt. „Tulipany”,  zawierającego setki fascynujących zdjęć tych przepięknych kwiatów. W wolnej chwili zajmuje się ceramiką artystyczną. Współzałożycielka portalu NaOgrodowej.pl


  Członek
  #13388

  Katarzyna Bellingham, jest ogrodniczką z pasji i wykształcenia. Wiele lat pielęgnowała i projektowała ogrody w Anglii i Irlandii, od roku 2006 organizuje wycieczki do angielskich ogrodów. W 2011 r. wróciła z rodziną do Polski i teraz tworzy swój własny ogród na 7ha ziemi, która jest częścią Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Na jego terenie prowadzi warsztaty ogrodnictwa ekologicznego, a poza tym projektuje ogrody, współpracuje z mediami w tematyce ogrodnictwa ekologicznego (prasa, radio, telewizja), jest współtwórczynią portalu NaOgrodowej.pl


  Członek
  #13389

  Ewa Biernacka, mieszkanka Wawra – ekspert w  dziedzinie doboru i pielęgnacji roślin doniczkowych, dekorator wnętrz. Ukończyła na SGGW  Studia Podyplomowe – Aranżacja roślin w przestrzeni użytkowej. Interesuje się zdrowym stylem życia, a szczególnie – pozytywnym  wpływem roślin  na zdrowie  człowieka. Bliskie jest jej wszystko, co związane z naturą i jej ochroną. Dekoruje wnętrza kompozycjami z roślin z własnego ogrodu, a w swoich aranżacjach wykorzystuje także florę z okolicznych lasów i łąk. Na co dzień swoją pasję rozwija we własnym ogrodzie zimowym. Prowadzi „zielone warsztaty” i z wielką przyjemnością udziela porad dotyczących roślinności. 


  Członek
  #13398

  Agnieszka Redzisz, ambitna i  wytrwała animatorka w dziedzinie edukacji, kultury i dobrej zabawy. Pracuje w Dziale Animacji Kultury i Projektów Wawerskiego Centrum Kultury i z entuzjazmem wspiera wszelkie pomysły w ramach EKO-ROZSADNIKA. Początkująca ogrodniczka, która pragnie zazielenić nie tylko swój parapet, ale także ogrody i skwery w Wawrze.


  Członek
  #13399

  Marzena Dzierzba, od wielu lat pracuje z dziećmi w różnym wieku, organizując dla nich ciekawe i ambitne zabawy. Lubi integrować ludzi, wciągać w różne, zabawne i wartościowe działania, interesuje się przyrodą, teatrem, sportem, muzyką, kulturoznawstwem, kocha podróże.


  Członek
  #13400

  Jola Darska, do 2010 roku związana z Warszawą, tu mieszkała, tu od lat prowadziła swoją firmę branży reklamowej, oferując oprawę florystyczną w różnorodnych działaniach. W 2011 roku znalazła z mężem swoje miejsce na Mazurach – między dwoma wsiami, przy bagiennym lesie, na odludziu.  Dźwigają z ruin siedlisko z początku XX w.,  chcąc przywrócić  mu dawną świetność. Remontują, urządzają wnętrza, nadają nowe życie bądź „new look” starym meblom, przedmiotom, sprzętom oraz różnym drobiazgom. Ambasadorka mazurskiej natury. Urządza wiejski ogród starając się go harmonijnie wpisać w otaczający krajobraz. Uprawia ekologiczne warzywa, robi przetwory, nalewki, jest fanką ziół. Hołduje przyrodzie, układa naturalistyczne bukiety z kwiatów okolicznych łąk, pól, lasów, wije wianki, robi aranżacje z kwiatów i warzyw. Przemijające piękno stara się uchwycić w fotokadrach.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.