MŁODE ROŚLINKI

Homepage Fora MŁODE ROŚLINKI

  • Posted In: MŁODE ROŚLINKI

  • #9598

    Witam serdecznie! Chciałabym prosić o radę, czy moje wschody kleome nadają się do dalszej uprawy czy są zbyt wyciągnięte i mam siać ponownie?

    #12177

    Według mnie są ok. Dałabym im szansę na 100%. Ale jak najwięcej światła i zostawić 1 siewkę. Pozdrawiam 😉

     

    #12178

    Dziękuję  Cieszę się że bardzo:)

    #12182

    Mam podobną sytuację i zastanawiam się, czy siewkę, którą chcę zostawieć powinnam przepikować -czy po prostu zostawić w spokoju- niech sobie radzi? dziękuję za podpowiedź

    #12185

    Długaśne siewki to znak, że jest jest zbyt mało światła. Przepikować delikatnie i ustawić na bardziej nasłoneczniony parapet 😉

    #12203

    Mam jeszcze pytanie odnośnie werbeny patagońskiej. Czy jest możliwe żeby przetrwała na rabacie zimę?

    Podczas sprzątania wiosennego miałam wrażenie że korzeń rośliny jest żywy i zostawiłam wszystkie werbenki na przeczekanie czy coś wypuszczą.

    A już nowe siewki rosną na parapecie:)

    #12215

    W zeszłym roku, w ramach Klubu Pożądanego Nasionka, dostałam od dziewczyn nasiona malwy i floksu. Około półtora tygodnia temu wysiałam te nasionka do skrzynek na parapecie. Do tej pory wyrosły tylko 4 młode siewki malwy. I nic więcej. Czy ja coś zrobiłam źle, czy one tak długo wschodzą?

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.