Maszka12

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2014

• Członek

Witam wszystkich. Nie mam w tym roku zbyt wiele do ofiarowania ,bo ….chyba przegapiłam te momenty kiedy trzeba było zbierać. Nie potrafięteż za bardzo ocenić na ile porcji starczy nasion bo jeszcze nie posegregowałam ich tak jak należy. Na pewno mam duże ilośći nasion maku polnego w odmianach. Dziewczyny, którym obiecywałam wcześniej niech się nie martwią bo starczy dla wszystkich . Mam też sporo orlików i naparstnicy. Jakby ktoś chciał to jeszcze mogę zebrać miesięcznicę. Pozdrawiam

Członek

Byłam właśnie u Gabrieli i widziałam ,że aminek sięrozszedł a ja zebrałam trochę baldachów więc pewnie trochę nasion będzie. Mówię o tym egipskim co kwitnie późnym latem do samych mrozów.

Uczestnik

Maszko! Jeśli się ostaną u Ciebie nasionka aminu i naparstnicy, to ja poproszę. Serdecznie pozdrawiam

Uczestnik

Maszko, jeśli miałabyś trochę aminka i maków w odmianach – to ja bardzo chętnie. Pozdrowienia!

Uczestnik

Proszę dla siebie  o miesięcznicę

Członek

Maszko,

zarezerwuj dla mnie:

– maki polne

– orliki

– naparstnica

pozdrawiam,

Ela

Uczestnik

Maszko, ja szukam tego aminka. jeśli jeszcze masz to bardzo chcę 🙂

Członek

Właśnie zrobiłam porządek z nasionami i tak mniej więcej oszacowałam ile tego jest . Więc aminków zrobiłam koło 10 porcji . 3 już sązarezerwowane czyli zostało 7. Nasionka sąbardzo meleńkie więc pewnie dajętrochęza duże porcje ale też nie jestem pewna co do ich zdolności kiełkowania. Nie siejcie ich zbyt gęsto .  To był mój pierwszy aminkowy sezon . Na dodatek nawet wcześniej nie widziałam ich nigdy na żywo , jedynie u Kasi na fotografiach. Jestem w nich zakochana po uszy. Wystarczy naprawdękilka sztuk w ogrodzie . Chyba lubią zyzną glebę . W każdym razie ja im nie żałowałam i przy wysadzaniu na stałe miejsce dawałam porcję suchego obornika krowiego. Owdzięczyły się.  Innych nasion też mam sporo. Makami to mogłabym hekrat chyba obsiać. Orlików też  jest bardzo dżo .

Członek

Cześć, bardzo chętnie bym posiała maki, aminki i orliki.

Członek

Cześć Maszko,

jełśi zostanie Ci jakaś porcja maków i aminków, to bardzo prosze o nasionka.

Dziękuję i pozdrawiam 🙂

Uczestnik

Witaj Maszko!

Poproszę o naparstnicę i aminek.

Pozdrawiam

Uczestnik

Maszko poproszę aminka. 

Członek

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze będzie czegoś szukał ale jakby co , to pojawiły sięu mnie nieoczekiwanie nasiona kolendry , krokosmi czerwonej ( dla lubiacych eksperymenty ) świerka serbskiego . dzwonka brzoskwiniolistnego, kosmosów i malwy te co u Agi ale niestety wymieszany kolor różowy i cytrynowy a co z nich właściwie będzie to sięokaże dopiero za dwa lata.Okazało się,że miesięcznicę też zbierałam jednak latem. Któraś z dziewczyn oferowała pietruszkę liściową . Jakby jej brakło to można dostać ode mnie. Pozdrawiam

Uczestnik

Maszko, jak dobrze, że zajrzałam! Bo wreszcie wymyśliłam, gdzie posieję maki, więc jeśli jeszcze masz, to poproszę. Fajne nasionka dodałaś! Dzwonki poproszę i krokosomię czerwoną, przydadzą sie na rabatę ognistą.

Członek

Margaretko, maków mam bądź ile bo odkryłam kolejną porcję nasion zachomikowanych. Do tej krokosmi to pewnie trzeba trochę cierpliwości ,żeby bulwki urosły ale żal mi nie było zebrać tych nasion bo tak ładnie dojrzały .

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 24)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.