Maszka

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2016

• Uczestnik

Proszę o dorzucenie gaury, przewiercień i kłosowiec. Jaki kolor jest tego kłosowca?

Członek
    georginia napisał (a)

Maszka, proszę o przewiercień i kłosowiec (agastache?), poeksperymentujęUśmiechgeorginia

Tak , Agastache. Niestety nazwy odmiany nie znam ale roślina jest piękna i jako pojedyńcza między innymi bylinami i rosnąc w  łanie.

Członek
    pawel62 napisał (a)

Proszę o dorzucenie gaury, przewiercień i kłosowiec. Jaki kolor jest tego kłosowca?

Njachętneij wkleiłabym zdjęcie ale nie potrafię tutaj. Jest niebieski chociaż niebieski niebieskiemu nierówny .

Uczestnik

To poproszę o gaurę, kłosowiec i jeżówki 🙂

Uczestnik

Maszko, poproszę o kłosowca, driakiew, przewiercień, gaurę i jeżówkę.

Pozdrawiam:)

Członek

Witam, to ja poproszę o dopisanie kłosowca i jeżówek, Dziekuje:)

Uczestnik

Witam

Bardzo proszę o gaury i  jeżówkę, a jakiego masz kolor kłosowca ?

Pozdrawiam

Członek
    Jyndza napisał (a)

Witam

Bardzo proszę o gaury i  jeżówkę, a jakiego masz kolor kłosowca ?

Pozdrawiam

Kłosowiec jest intensywnie niebieski

Uczestnik

Jeśli można to poproszę jeszcze leonotis i jeżówki 🙂 Nie wiem jak mi wcześniej leonotis umknął, a szukam w większości roślinek kwitnących na pomarańczowo.

Opiekun forum

Maszko, jakby Ci się udało chociaż kilka nasionek gaury wyskrobać dla mnie jeszcze, to byłabym bardzo szczęśliwa. „Łazi za mną” już kilkanaście miesięcy! Jak nie, to trudno – może w przyszłym roku się załapię.

Uczestnik

Kochana, poproszę  jeszcze o tego niebieskiego kłosowca.

Dziękuję

Członek

Na chwilę obecną koniec gaury .Dzisiaj mam zamiar popakować resztę i zrobię listę co jest a czego nie ma.

Członek

Wszystko spakowane tylko papryczkom dałam jeszcze poschnąć. Wyszły jeżówki ale chyba już więcej chętnych nie ma więc właściwie jestem gotowa do wysyłki. Jak nigdy szybko sięodrobiłam 🙂

Oglądasz 13 wpisów - 31 z 43 (wszystkich: 43)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.