Maszka

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2016

• Członek

Maszko, poproszę drakiew, łubin, nasturcję, papryczkę, tytoń i leonotis 🙂 Dziękuję 🙂 Jak zwykle masz nietypowe nasiona 🙂

Członek
    margaretka3 napisał (a)

Cześć Maszko!

Poproszę leonotis, mak bordowy i czarnuszkę (czy to ta, którą mi pokazywałaś, ta „duża” odmiana?).

Dziękuję:-)

To ta czarnuszka Małgosiu ,tylko nie jestem pewna czy sięnasionka nie zmiksowały .

Członek
    Klajka napisał (a)

Maszko, poproszę drakiew, łubin, nasturcję, papryczkę, tytoń i leonotis 🙂 Dziękuję 🙂 Jak zwykle masz nietypowe nasiona 🙂

Przejrzałam co inni mają i starałam sięnie powielać 🙂

Uczestnik

Maszko, ja poproszę o mak lekarski i mikołajek. Dziękuję 🙂

Uczestnik

Cześć. Ja poproszę tytoń leśny. Pozdrawiam 🙂

Członek
    Ankha napisał (a)

Maszko, dla mnie tytoń leśny i werbena (tylko jedna mi zakwitła ze wszystkich sadzonek; muszę jej dać kolejną szansę). A masz może chociaż odrobinkę tego jarmużu Nero?

Ciekawa jestem dlaczego tak słabo Ci się spisała werbena. A powschodziła ? U mnie wiosnąbył gąszcz samosiewek. Rośnie jak chwast

Uczestnik

Maszko, czy zostało jeszcze trochę werbeny? Jeśli tak,to ja chętnie się zaopiekuję.

Członek
    JolaP napisał (a)

Maszko, czy zostało jeszcze trochę werbeny? Jeśli tak,to ja chętnie się zaopiekuję.

Nie ma szans ,żeby brakło

Opiekun forum

Maszko! Ja jeszcze papryczkę ostrą dzwonki.

A werbena powschodziła i to bardzo ładnie. Ale potem stanęła w miejscu i dalej ni hu hu. Pogoda nie pomagała.

Uczestnik

chętnie bym spróbowała z czosnkiem ozdobnym i tulipanami botanicznymi Uśmiech

Uczestnik

Wtam!!! i poproszę driakiew, tytoń, nasturcję, werbenę mak i tulipany.:)

Członek

Skończyły się zapasy maku lekarskiego , nasturcji, tytoniu leśnego i czarnuszki. Dokładam za to 5 opakowań gaury (biała),5 przewiercienia, 5 rudbekii błyskotliwej  oraz bez ograniczeń rudbekii takiej najzwyklejszej . Nikt nie oferował teżkłosowca więc dokładam bo to bardzo wdzięczna rślina, nawet teraz jej przekwitłe kwiatostanowe kłoski są bardzo ozdobne. Zebrałam również dużo nasion z moich odmianowych jeżówek z tym ,że ponoć rozmnażane z nasion nie wykazują cech rośliny matecznej ale jakby ktośchciał sobie zrobić jeżówkową łąkę to służę dużą ilością.

Uczestnik

Poproszę jeszcze gaurę 🙂

Uczestnik

Maszko, proszę dorzuc dla mnie gaurę, rudbekię błyskotliwą

i z chęcią poeksperymentuję z jeżówkami odmianowymi.

Uczestnik

Maszka, proszę o przewiercień i kłosowiec (agastache?), poeksperymentujęUśmiechgeorginia

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 43)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.