Lucysia /Wolusia

Homepage Fora Klub Pożądanego Nasionka 2013 Lucysia /Wolusia

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2013

• Członek

Witaj. Dostałam od Ciebie nasiona w dniu 20.11. i oisałam na meila. W sumie nie dostałam pomidora i mix sałat ale nic się nie dzieje. Przepraszam ale nie zaglądałam tutaj dawno. Myslałam, że dotarł meil. Dziękuję i pozdrawiam

Członek

Witaj Madziu. Maila od Ciebie otrzymałam. Pytałaś, czy wszystkie nasiona w woreczkach strunowych to pomidory, a teraz piszesz, że ich nie otrzymałaś. Wysłałam wszystko, co zamawiałaś. O pomidorach przecież do mnie pisałaś… Sprawdź maile i nasionka.

Członek
    Madzia napisał (a)

Witaj. Dostałam od Ciebie nasiona w dniu 20.11. i oisałam na meila. W sumie nie dostałam pomidora i mix sałat ale nic się nie dzieje. Przepraszam ale nie zaglądałam tutaj dawno. Myslałam, że dotarł meil. Dziękuję i pozdrawiam

Aby dowieść, że nasionka wysłałam załączam zrzut naszej korespondencji. Jest mi bardzo przykro. Zajrzyj na swojego maila…

Uczestnik

DZiękuję za nasionka!!!

Członek

Przepraszam za zamieszanie. Otrzymałam wszystkie nasionka i to bardzo pięknie popakowanie i oznakowane.

Członek

A czy masz nasionka pomidorów Lucysia , i jakie ? Bo mnie interesują , chciałabym w tym roku także je uprawiać !

Uczestnik

Hej Lucysiu ! Masz jeszcze mix sałat ? 🙂

Zapraszam do siebie !

Członek

Salatę mix rezerwuję i pozdrawiam 🙂 Ale Ty też wspominasz o sałacie. A  jaką Ty oferujesz?Uśmiech

Uczestnik

Dziękuję ! Śmiech 

Oglądasz 9 wpisów - 46 z 54 (wszystkich: 54)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.