Lucysia /Wolusia ZESTAW 1

Homepage Fora Zielony Kącik Badawczy 2014 Lucysia /Wolusia ZESTAW 1

• Posted In: Zielony Kącik Badawczy 2014

• Członek

Odebrałam informację o wysyłce nasionek. Uśmiech Pochwaliłam się rodzince i od jutra zaglądam do skrzyneczki

Członek

W skrzyneczce ciągle pusto Płacz

Członek

Właśnie wróciłam ze skrzynki i musiałam się pochwalić. Mam nasionka!Śmiech Tak się cieszę, że trudno to wyrazić słowami. Dziękuję Pocałunek

Członek

Super. Ja jeszcze nie mam.Też mam zestaw nr.1. Pewnie na dniach będzie i u mnie. Szkoda tylko że pogoda ma się pogorszyć.

Członek

Wzięłam się do pracy. Wysiałam nasionka truskawek i bazylii greckiej. Tego procesu nie fotografowałam. Napiszę, jak wykiełkują i wówczas zrobię zdjęciaUśmiech

Członek

Witam wszystkich. ja również otrzyamałam zestaw Nr 1. W dniu 12.03.2014 r. posiałam truskawki Tremptation do mini inspektów (12 pojemniczków, do każdego ok 3-4 ziarenka). Dałam trochę do ziemi hydrożelu z nawozem. Zdjęć na razie również nie robię, bo teraz to nie ma sensu. Dzisiaj tj. 15.03.2014 r. zabieram się za sianie bazylii greckiej, również do inspektów. Jak tylko coś wzejdzie, to napiszę i wyślę fotkę. 

P.S. Nie mogę się doczekać

Madzia

Członek

Wczoraj otrzymałam zestaw nr .1 czyli 18.03.14. Nie wiem czy za tydzień siać bo zapowiadają przymrozki.

Członek
    nieznana napisał (a)

Wczoraj otrzymałam zestaw nr .1 czyli 18.03.14. Nie wiem czy za tydzień siać bo zapowiadają przymrozki.

Hej Nieznana – zapraszam Cię do założenia swojego własnego wątku w temacie kącika 2014. Pozdrawiam cieplutko, Kasia 

Członek

Z bazylią grecka kompletna klapa. Wzeszły tylko dwie roślinki i na długo przy życiu nie utrzymały się. Płacz Wczoraj kupiłam nowe opakowanie bazylii- będę obserwować, czy sytuacja sie powtórzy. Nie wiem, czy to wina ziemi, nasionek czy może moja…

Członek

Jest nadzieja, że kilka siewek bazylii z drugiego siewu się pojawiUśmiech Mam 4 siewki truskawek- nadal malutkie (nie rosną). Wczoraj posiałam pozostałą część nasionek truskawek. Będę pisać raportyMrugnięcie

Członek

Dziś wysiałam nasionka ogórka ,,Dar”. Jestem ciekawa, jak szybko wzejdzie

Członek

Dziś wzeszły wysiane ogórki. 😉 Postanowiłam jeszcze dosiać kolejną turę 🙂 

Członek

Tak prezentują się siewki ogórka ,,Dar”

Oglądasz 13 wpisów - 1 z 13 (wszystkich: 13)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.