Lola76 (dawniej LOLA)

Homepage Fora Klub Pożądanego Nasionka 2016 Lola76 (dawniej LOLA)

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2016

• Uczestnik

Jeśli dobrze liczę, to jest jeszcze jeden głowaczek? Jeśli tak, to bardzo proszę 🙂

Uczestnik

Witaj, I ja poproszę głowaczka, bardzo jestem go ciekawa 🙂

Uczestnik

Mili chętni na głowaczka: jutro podzielę nasionka i powinno starczyć dla tych nadprogramowych, postaram sie przygotować 18 zamiast 12 paczuszek. Ostrzegam tylko, że to bardzo wysoka bylina 🙂 cienkie łodyżki wyrastające z bujnej kepy mają 2-2,5 metra!Ale jest naprawdę wdziećzną rośliną a w sezonie straszny na niej tłok motyli, trzmieli, pszczół i wszelkiego owadziego piękna.

Uczestnik

Witam, Poproszę jezówkę.

Członek

Też chcę głowaczka 🙂

Uczestnik

Dziewczyny i chłopaki – aktualnie w mojej ofercie jeszcze tylko głowaczek, wolne 4 opakowania (czyli dla kolejnych 4 osób, które zgłoszą się po Maszce). W ciągu najbliższych kilku dni posprawdzam zapasy nasion ze zbiorów 2013 i 2014, bo miałam tego sporo, a dobrze przechowywane i np w tym sezonie wszystko ładnie kiełkowało. Jeśli będą chętni, to zapraszam 🙂

Uczestnik

Lola

poproszę głowaczek – może da radę na wysokiej łące kwietnej. Tam by świetnie pasował.

Pozdrowienia!

Uczestnik

Jolu u mnie rośnie pod scianą frontową domu i niestety od silniejszego wiatru lubi się  trwale pokładać. Planuję uszykować w przyszłym roku podpory, ale może na łące uda się przy jakiejś naturalnej podporze np przy wysokiej silnej trawie. Pozdrawiam

Uczestnik

To ja poproszę głowaczka. Dziękuję 😉

Oglądasz 9 wpisów - 16 z 24 (wszystkich: 24)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.