LOLA

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2013

• Członek

To ja jeszcze poproszę o cherry chili

Uczestnik

Lolu dopisz mi jeszcze szałwię i cherry chili .

Członek

Madzia, bubisa zaklepane. jedna uwaga: papryczki wschodzą póżno, u mnie i chyba u Kasi B po miesiącu lub póżniej, a potem to już bezproblemowo. U mnie owocują do tej pory, nawet do kilkunastu papryczek na krzaku.

Członek

Tak jest – długo nic się nie działo i myslałam, że to już koniec – a tu nagle … i potem była to najzdrowsza ze wszystkich papryczek – nadal ją mam i pięknie owocuje na parapecie – pozdrawiam!

Członek

Poproszę o papryczkę chili 1 porcję, kosmosy, krwawnicę pospolitą, bodziszka, kocimiętkę, krwawnika 🙂

Uczestnik

Lolu jeśli Ci nie namiesza za bardzo to do złocienia, jeszcze tej dyni poproszę 🙂

Członek

Dzień dobry,

chętnie przyjmę:

– margerytkę (pozycja nr 2 na liście)

– kocimiętkę

– wilec purpurowy

– nasturcję

– papryczkę ostrą

bardzo bym się ucieszyła

pozdrawiam,

Ela

Członek
    Magdalena napisał (a)

Poproszę o papryczkę chili 1 porcję, kosmosy, krwawnicę pospolitą, bodziszka, kocimiętkę, krwawnika 🙂

Rezerwuję Ci wszystko z wyj. bodziszka, bo miałam tylko jedną porcję. Pozdrawiam 🙂

Członek
    Bzuzia napisał (a)

Lolu jeśli Ci nie namiesza za bardzo to do złocienia, jeszcze tej dyni poproszę 🙂

No problem 🙂

Członek
    Ela napisał (a)

Dzień dobry,

chętnie przyjmę:

– margerytkę (pozycja nr 2 na liście)

– kocimiętkę

– wilec purpurowy

– nasturcję

– papryczkę ostrą

bardzo bym się ucieszyła

pozdrawiam,

Ela

Elu zaklepane 🙂

Członek
    OgrodniczaObsesja napisał (a)

witaj!

bardzo mnie interesuje wilec purpurowy i lak ogrodow, jeśli jeszcze są.

przy Twojej kolekcji pewnie trudno Ci będzie coś znaleźć u mnie, ale zapraszam, a nuż! 😉

czy mogę poprosić jeszcze o cherry chilli? 🙂

Członek

Witaj-czy mogę dostać krwawnik,języczkę i roślinę bez nazwy-mogę z zapasów przesłać ostróżeczkę atramentową pełną/nasiona angielskie p. Sarah/,orlika nora barlow,cynię mix-czerwony i pomarańcz w przewadze.

masia

Członek

witaj!

bardzo mnie interesuje wilec purpurowy i lak ogrodow, jeśli jeszcze są.

przy Twojej kolekcji pewnie trudno Ci będzie coś znaleźć u mnie, ale zapraszam, a nuż! 😉

czy mogę poprosić jeszcze o cherry chilli? 🙂

Obsesjo jestem w trakcie zagospodarowywania tych papryczek, więc bez problemu wydłubię jeszcze trochę nasion.  Naprawdę fajna odmiana. A to wszystko dzięki Jadwidze, której niestety w tegorocznaj edycji KPN nie widzę, a szkoda. Pozdr 🙂

Członek
    masia napisał (a)

Witaj-czy mogę dostać krwawnik,języczkę i roślinę bez nazwy-mogę z zapasów przesłać ostróżeczkę atramentową pełną/nasiona angielskie p. Sarah/,orlika nora barlow,cynię mix-czerwony i pomarańcz w przewadze.

masia

masiu wszystkie pożądane przez Ciebie nasionka jeszcze mam, więc bukuję. Chętnie skorzystam z tego, co oferujesz 🙂 A ten mój kwiat bez nazwy to na bank złocień/ margerytka, tylko konkretnej odmiany nie znam, bo siałam go u rodziców dawno dawno temu. Sprawdzi się i na rabatce wiejskiej, i w towarzystwie traw – naprawdę uniwersalna bylina.

Członek

Proszę Cię Lolu o adres na priv masiakasia@interia.pl

pozdrawiam masia

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 63)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.