klub pożądanego nasionka

Homepage Fora Klub Pożądanego Nasionka 2013 klub pożądanego nasionka

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2013

• Członek

Jestem bardzo ciekawa czy w dalszym ciągu Klub pożądanego nasionka funkcjonuje. Jeśli tak- to jak można do niego dołączyć? Ostatnie wpisy na formu są z datą 2013. Ta forma wymiany naion jest rewelacyjna- sama posiadam nasiona i wiele ukorzenionych sadzonego- do oddania.

Członek

Jagoda, watek jest aktualny Uśmiech Napisz , jakie nasionka posiadasz i skontaktuj się z pozostałymi. Może jeszcze każdy ma zapasy?Zaklepany

Członek

Ja zpasy mam wiec zapraszam do siebie pozdrawiam 🙂 

Członek

Z nasionkami to u mnie krucho. Mam ukorzenione sadzonki : budleja dawida fiolet i róż, milin amerykański czerwony,cytryniec chiński, jagody goji, jagoda kamczacka- to krzewy. Z bylin: ubiorek, brunera ,uczep.

Członek

Witam. Ja chętnie poproszę o sadzonki budleja, milina, goji i jagody kamczackiej.

Napisz co ewentualnie chcesz w zamian i jak się możemy dogadać. Czekam na informację.

madziabs@poczta.onet.pl

Członek

Ja szczerze mówiąc mam jeszcze baaardzo dużo nasionek. Mogę zaproponować wiejskie rarytasy z mojej rabaty z zeszłego roku – takie jak nagietki, łobodę i ostróżeczkę polną i może tabakę leśną. Jakieś inne też pewno znalazłyby się, muszę zajrzeć do zbiorów 😉

Jeśli ktoś ma jakieś sadzonki lub nasionka i chciałaby je komuś podarować, to może róbmy to nawet bez wymiany – proponuję, aby osoba przyjmująca przesłała dawcy zaadresowaną do siebie i ostęplowaną kopertę – wtedy będzie całkiem fair. A główna wymiana nasion jak zawsze jesienią – w tym roku też pewnie w październiku.

Pozdrawiam serdecznie !!!

Członek

Kasiu, szczerze powiedziawszy, interesują mnie ogromnie rośliny jednoroczne, byliny i to wszystko, co nadaje się na wypełniacze między krzewami, pod drzewkami. W moim ogrodzie jest dużo właśnie średnio wysokich roślin, a pod nimi- chwasty aż miło popatrzeć. jestem więc mocno zainteresowana tym wszystkim, co wypełni te miejsca. Może masz werbenę ? To co ja mam- napisałam wyżej. Pozdrawiam.

Uczestnik

Witaj, Jagosiu!

Bardzo chciałabym od Ciebie sadzonki, które wymieniłaś. Dopiero zaczynam przygodę z ogrodem i zapotrzebowanie mam spore, a że dotąd ratowałam się jednorocznymi, to mogę Cię poratować nasionkami.

Przejrzę dziś w domu, co tam jeszcze mam i Ci napiszę.

Uczestnik

Ja też chętnie przygarnęła bym Twoje ukorzenione roślinki 🙂 Zapraszam do mnie na wymianę. Gdyby jednak nic Ci nie wpadło w oko to możemy dogadać się w inny sposób 🙂

bZuzia

Członek

Witam. 06.03.pisalam zamówienie na sadzonki. Czy coś dostanę. Czekam na informację 

madziabs@poczta.onet.pl

Uczestnik

Hej ! Jestem zainteresowana jagodą kamczacką (2 szt.), zapraszam do siebie, oprócz nasionek mam do zaoferowania irysy syberyjskie fioletowe. Zapraszam! 🙂

Członek
    KasiaB napisał (a)

Ja szczerze mówiąc mam jeszcze baaardzo dużo nasionek. Mogę zaproponować wiejskie rarytasy z mojej rabaty z zeszłego roku – takie jak nagietki, łobodę i ostróżeczkę polną i może tabakę leśną. Jakieś inne też pewno znalazłyby się, muszę zajrzeć do zbiorów 😉

Jeśli ktoś ma jakieś sadzonki lub nasionka i chciałaby je komuś podarować, to może róbmy to nawet bez wymiany – proponuję, aby osoba przyjmująca przesłała dawcy zaadresowaną do siebie i ostęplowaną kopertę – wtedy będzie całkiem fair. A główna wymiana nasion jak zawsze jesienią – w tym roku też pewnie w październiku.

Pozdrawiam serdecznie !!!

Witam serdecznie. Mam pytanie czy w tym roku będzie wymiana nasionek?

Magda

Oglądasz 12 wpisów - 1 z 12 (wszystkich: 12)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.