Kasia K

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2013

• Uczestnik

OK Justi – pakuję dla Ciebie, a napisz mi proszę od razu mailem Twój adres do wysyłki. Dzięki 🙂

Członek

Mimko,

bardzo dziękuję za przesyłkę. Dzisiaj dotarła. Pięknie zapakowana i opisana.

pozdrawiam,

Ela

Uczestnik

Miły akcent dzisiejszego dnia to nasionka od Ciebie Kasiu 🙂 Podziwiam pracę włożoną w zapakowanie i ozdobienie!!!

Bardzo dziękuję 🙂

P.S. Nasionka dla Ciebie zostały wysłane w środę.

Uczestnik

Kasiu, serdecznie Ci dziękuję za nasiona:), dotarły dziś pięknie zapakowane.

Pozdrawiam:)

Uczestnik

Nimko, jesli to mozliwe chetnie przygarnę dzielżany i aksamitki jesli są niskie, mój email: ewa-lakos@wp.pl

Dysponuję nasionami kopru, malwa mix kolorów i werbeny mix kolorów,

Członek

Kasiu dziś przyszły nasionka od Ciebie. Dziękuję ślicznie za przesyłkę. Nasionka dla Ciebie wysłałam dzisiaj.

pozdrawiam 🙂

Członek
    mimka napisał (a)

OK Justi – pakuję dla Ciebie, a napisz mi proszę od razu mailem Twój adres do wysyłki. Dzięki 🙂

mimka podaje maila justi78@op.pl prosze wyślij mi swój adres żebym mogła Ci wysłac koperte ze znaczkiem pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Członek
    justyna1978 napisał (a)
    mimka napisał (a)

mimka podaje maila justi78@op.pl prosze wyślij mi swój adres żebym mogła Ci wysłac koperte ze znaczkiem pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Mimka jak masz jeszcze nasionka szałwi dzielżan żółty i czerwonobrązowy to bym jeszcze prosiła i czekam na maila z adresem zebym mogła wysłac koperte z zaadresowaną kopertą i znaczkiem pozdrawiam Justyna 🙂

Uczestnik

Mam – przepraszam, że jeszcze nie wysłałam (a mam już spakowane…) – ale otworzę i dołożę jeszcze te dzielżany.

Członek
    justyna1978 napisał (a)
    justyna1978 napisał (a)
    mimka napisał (a)

Mimka jak masz jeszcze nasionka szałwi dzielżan żółty i czerwonobrązowy to bym jeszcze prosiła i czekam na maila z adresem zebym mogła wysłac koperte z zaadresowaną kopertą i znaczkiem pozdrawiam Justyna 🙂

Nic sięnie stało gdzie tam wiosna hahahaha i z góry dziekuje za nasionka 🙂

Członek

Mimka w poniedziałek przyszły nasionka  , bardzo dziękuje pozdrawiam:)

Członek

Wczoraj dotałam nasionka. Prześlicznie zapakowane. Dziękuję bardzo Mrugnięcie

Uczestnik

Czuję się w obowiązku poinformować, że rozdałam już to co miałam 🙂 Nie mam już nasionek – na ten rok oczywiście. Wszystkim uprawiającym życzę obfitych plonów 🙂

Oglądasz 13 wpisów - 31 z 43 (wszystkich: 43)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.