Kasia B

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2013

• Członek

OK Wyluzowany

Uczestnik

Dziękuję 🙂 ja już wysłałam nasionka w czwartek, powinny dojsc po weekendzie 🙂 

Członek

Czosnek szczypiorek – zapasy wyczerpane Niezdecydowany

Członek

Jak nie wysłałaś jeszcze nasion to poproszę brokuł i łobodę

madziabs@poczta.onet.pl

Członek

Kasiu, czy otrzymałaś mój adres? Nie otrzymałam odpowiedzi ani nasionek…i nie wiem, czy sięMrugnięcie martwić 

Członek

Kasiu czy masz jeszcze Brokuł purple i Przewiercien okrągłolistny mój mail to justi78@op.pl czekam na wisdomość 

Członek
    Lucysia napisał (a)

Kasiu, czy otrzymałaś mój adres? Nie otrzymałam odpowiedzi ani nasionek…i nie wiem, czy sięMrugnięcie martwić 

Lucysiu wysłałam nasionka w zeszłym tygodniu, mam nadzieję, że szczęśliwie dotrą …

Pozdrówki K

Członek
    Madzia napisał (a)

Jak nie wysłałaś jeszcze nasion to poproszę brokuł i łobodę

madziabs@poczta.onet.pl

Madziu brokuł i łoboda wysłane w zeszłym tygodniu

Wyluzowany

Członek
    justyna1978 napisał (a)

Kasiu czy masz jeszcze Brokuł purple i Przewiercien okrągłolistny mój mail to justi78@op.pl czekam na wisdomość 

Hej Justynko – napisz proszęna mojego maila adres biuro@angielskieogrody.com to wyślę nasionka. Muszę zobaczyć czy mam jeszcze tego brokuła … przewiercen na 100% jest. Pozdawiam, K

Członek

Kłaniam się w podziękowaniach 🙂 Nasionka dotarły pięknie zapakowane. Oby plony tez tak zachwycały 🙂 Dziękuję Pocałunek

Uczestnik

Kasiu dziękuję serdecznie za nasionka. Dzisiaj dotarły, zamieniając poniedziałek w cudowny dzień! Kotek – przesłodki :)))

Członek

Kasiu,

bardzo serdecznie dziękuję za nasionka i przepiękną kartkę. Wzruszyłam się 🙂

pozdrawiam,

Ela

Członek

Kasiu melduję, że wczoraj doszły nasionka od Ciebie. Pięknie dziękuję i pozdrawiam serdecznie Uśmiech

Członek

I do mnie dotarła przesyłka. Dziękuję za piękną karteczkę.

Pozdrawiam,

Kasia

Członek

Dzisiaj nasionka dotarły Śmiech Dziękuję bardzo i za nasiona, i za kartkę (nawet kot na niej podobny do mojego) Uśmiech

Oglądasz 15 wpisów - 76 z 90 (wszystkich: 97)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.