Kasia B

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2013

• Członek

Czy załapię się jeszcze na kosmos siarkowy i okrągłą cukinię? Thank you for mountain (jak mawiał mój kolega w liceum) Wystawiony język

Uczestnik
    KasiaB napisał (a)
    bubisa napisał (a)

Kasiu- ja poproszę fenkuł, jarmuż, burak liściowy i tę fasolę tyczną kwitnącą na czerwono 🙂 I błagam- nie mów, że już czegoś nie masz!!! a I JESZCZE TYTOŃ I PRZEWIERCIEŃ 😉

Izuś jako ostatnia załapałaś się na jarmuż i buraczka liściowego! Już odkładam i zapisuję Mrugnięcie pozdrówki!

To jeszcze pasternak mi dorzuć Śmiech

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że zdążyłam!!! I zapraszam do mnie- może coś Cię zainteresuje!

Uczestnik

Kasiu można prosić meila od Ciebie? lub prześlij mi swoje dane do przesyłki na mojego meila olka9317@interia.eu 🙂

Członek

Cześć Kasia. Jak mogę Ci podać adres do wysyłki i co mam przesłać w zamian? Mam tylko aksamitkę rozpierzchłą! Jeżeli nie chcesz to prześlę znaczki. Proszę o adres i informację.

madziabs@poczta.onet.pl

Członek
    olak napisał (a)

Kasiu można prosić meila od Ciebie? lub prześlij mi swoje dane do przesyłki na mojego meila olka9317@interia.eu 🙂

Hej Olu napiszę emaila – pozdrówki!

Członek
    Madzia napisał (a)

Cześć Kasia. Jak mogę Ci podać adres do wysyłki i co mam przesłać w zamian? Mam tylko aksamitkę rozpierzchłą! Jeżeli nie chcesz to prześlę znaczki. Proszę o adres i informację.

madziabs@poczta.onet.pl

Madziu napiszę dzisiaj maila Mrugnięcie

Członek

Proszę wysyłać swoje adresy na maila: biuro@angielskieogrody.com

Ściskam mocno Wyluzowany

Członek

Pani Kasiu. Napisałam już do Pani. UśmiechZgłaszam kłopot z informowaniem o wpisach w obserwowanych wątkach- otrzymałam kilkanaście powiadomień o jednym wpisie Dezaprobata

Członek
    Wolusia napisał (a)

Pani Kasiu. Napisałam już do Pani. UśmiechZgłaszam kłopot z informowaniem o wpisach w obserwowanych wątkach- otrzymałam kilkanaście powiadomień o jednym wpisie Dezaprobata

Dziękuję Wolusiu – już przekazuję to do fachowca – przepraszam za kłopoty Zmieszany

Pozdrawiam, Kasia

Członek
    Klajka napisał (a)

Czy załapię się jeszcze na kosmos siarkowy i okrągłą cukinię? Thank you for mountain (jak mawiał mój kolega w liceum) Wystawiony język

Klajeczko nie ma sprawy – zaklepane! Pozdrawiam Wyluzowany

Członek
    Bzuzia napisał (a)

Kasiu ja tym razem zamawiam:

-kosmos mix

-obie dynie

-cukinię

-burak liściowy

-cykorię dwukolorową

Bzuziu niestety ostatni burak liściowy poszedł już – przepraszam! Wszystko inne jest. Dziękuję za maila Śmiech

Członek

TERAZ JUŻ BRAK: TYTOŃ LEŚNY, BURAK LIŚCIOWY I JARMUŻ Płacz

Członek
    Magmark napisał (a)

Witaj Kasiu kochana. Dziękuję za wspaniałą zabawę i w tym roku poproszę:

pasternak, dynia olbrzymia, jarmuz (jest wspaniały, jadnak nie wiem jak walczyć z liszkami obsiadającymi go), fenkuł, łubin, tytoń i kosmos – troche tego dużo ale wiem że od Ciebie nasionka wzejdą na 1000%. Dziękuję i buziaki – oczywiści zapraszam do siebie mam skromną listę (ale może cos Cię zainteresuje) 

HEj Magda – niestety wszystko jest oprócz jarmuża – poszedła jak ciepłe bułeczki. Będę zamawaiać z UK więcej nasion, więc możesz się dołączyć – sorki! Dezaprobata

Członek
    ange76 napisał (a)

Kasiu, ja bym prosiła o filetową fasolkę szparagową i mieszankę sałat na baby leaf, jesli jeszcze coś zostało z tych warzyw oraz kosmos mix 🙂 Poprosze o adres,  na który powinnam wysłac kopertę ze znaczkiem, bo nie wnosże nic do wymiany. U mnie w ogrodzie to nasion perzu i brzozy najwięcej ale watpie by sie ktos pokusił 😉

Pozdrawiam!

Już wszystko zanotowane i email wysłany Mrugnięcie

Członek

Kochani, podaję listę osób, które mam na liście zamawiających – jeśli kogoś omięłam bardzo proszę o przypomnienie się:

Ondrasza

Rudaaewa

Malmys

Mimka

Andziak

Olak

Wolusia – Lucysia

Madzia

Lola

MariaB

Bubisa

Klajka

Bzuzia

Magmark

ange76

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 97)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.