Kasia B

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2013

• Członek

Kasiu, ja bym prosiła o filetową fasolkę szparagową i mieszankę sałat na baby leaf, jesli jeszcze coś zostało z tych warzyw oraz kosmos mix 🙂 Poprosze o adres,  na który powinnam wysłac kopertę ze znaczkiem, bo nie wnosże nic do wymiany. U mnie w ogrodzie to nasion perzu i brzozy najwięcej ale watpie by sie ktos pokusił 😉

Pozdrawiam!

Członek

Kasiu, mam chętkę na Twój tytoń leśny, kosmos siarkowy (mój gdzieś zanikł wśród podwójnie pierzastego) i jeśli jeszcze jest to skorzonera (wężymord). Pozdrawiam przeserdecznie

Członek
    Lola napisał (a)

Kasiu, mam chętkę na Twój tytoń leśny, kosmos siarkowy (mój gdzieś zanikł wśród podwójnie pierzastego) i jeśli jeszcze jest to skorzonera (wężymord). Pozdrawiam przeserdecznie

Lolu dla Ciebie wszystko – zarezerwowane Mrugnięcie

Członek

Super, zajrzyj do mnie, bo dziś dorzuciłam coś do mojej oferty i może się skusisz. Jarmuż nero ten od Ciebie pięknie mi urósł. Mam nadzieję zebrać z niego w przyszłym roku nasionka. Z kleome już zbieram i tylko żałuję, że mają jeszcze sporo zawiązków kwiatowych, a w przyszłym tygodniu prognozowane mrożne noce. I po zawodach.

Uczestnik

Kasiu,

poproszę kosmos mix, tytoń leśny, ostróżeczkę polną, przewiercień,faslę tyczną zieloną, dynię olbrzymią, burak liściowy, cykorię liściowa dwukolorową.

Pozdrawiam:)

marbr@o2.pl

Członek
    MariaB napisał (a)

Kasiu,

poproszę kosmos mix, tytoń leśny, ostróżeczkę polną, przewiercień,faslę tyczną zieloną, dynię olbrzymią, burak liściowy, cykorię liściowa dwukolorową.

Pozdrawiam:)

marbr@o2.pl

Świetny wybór – wszystko zaklepane – pozdrawiam serdecznie K

Członek
    Lola napisał (a)

Super, zajrzyj do mnie, bo dziś dorzuciłam coś do mojej oferty i może się skusisz. Jarmuż nero ten od Ciebie pięknie mi urósł. Mam nadzieję zebrać z niego w przyszłym roku nasionka. Z kleome już zbieram i tylko żałuję, że mają jeszcze sporo zawiązków kwiatowych, a w przyszłym tygodniu prognozowane mrożne noce. I po zawodach.

Byłam … i wyprosiłam Wystawiony język

Uczestnik

Kasiu- ja poproszę fenkuł, jarmuż, burak liściowy i tę fasolę tyczną kwitnącą na czerwono 🙂 I błagam- nie mów, że już czegoś nie masz!!! a I JESZCZE TYTOŃ I PRZEWIERCIEŃ 😉

Członek
    Wolusia napisał (a)

I ja się dołączam do próśb. A moja lista pragnień jest bardzo długaZmieszany

Czosnek szczypiorek

Łubin

Pasternak

Burak liściowy

Cukinia

Obie cykorie

Fasola szparagowa

Jarmuż

Ja dopiero sprawdzę, co mam z nasionek i napiszę 😉 Miłego dniaUśmiech

Wolusia i Lucysia to jedna i ta sama osoba 🙂

Członek

Uwaga – niestety koniec JARMUŻA I BURAKA LIŚCIOWEGO  Płacz

Członek
    bubisa napisał (a)

Kasiu- ja poproszę fenkuł, jarmuż, burak liściowy i tę fasolę tyczną kwitnącą na czerwono 🙂 I błagam- nie mów, że już czegoś nie masz!!! a I JESZCZE TYTOŃ I PRZEWIERCIEŃ 😉

Izuś jako ostatnia załapałaś się na jarmuż i buraczka liściowego! Już odkładam i zapisuję Mrugnięcie pozdrówki!

Członek
    Lucysia napisał (a)
    Wolusia napisał (a)

I ja się dołączam do próśb. A moja lista pragnień jest bardzo długaZmieszany

Czosnek szczypiorek

Łubin

Pasternak

Burak liściowy

Cukinia

Obie cykorie

Fasola szparagowa

Jarmuż

Ja dopiero sprawdzę, co mam z nasionek i napiszę 😉 Miłego dniaUśmiech

Wolusia i Lucysia to jedna i ta sama osoba 🙂

OK, dziękuję – Lucysiu/Wolusiu Twoje nasionka już zaklepane. Pozdrawiam ciepło! K

Członek

Dziękuję i zapraszam do siebie…już wkrótce zamieszczę swoje nasionka 🙂

Uczestnik

Kasiu ja tym razem zamawiam:

-kosmos mix

-obie dynie

-cukinię

-burak liściowy

-cykorię dwukolorową

Członek

Witaj Kasiu kochana. Dziękuję za wspaniałą zabawę i w tym roku poproszę:

pasternak, dynia olbrzymia, jarmuz (jest wspaniały, jadnak nie wiem jak walczyć z liszkami obsiadającymi go), fenkuł, łubin, tytoń i kosmos – troche tego dużo ale wiem że od Ciebie nasionka wzejdą na 1000%. Dziękuję i buziaki – oczywiści zapraszam do siebie mam skromną listę (ale może cos Cię zainteresuje) 

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 97)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.