GosiaC- wymiana

Homepage Fora Klub Pożądanego Nasionka 2014 GosiaC- wymiana

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2014

• Członek

Przepraszam, że tak późno, ale może kogoś zainteresują nasiona które mam do wmiany. 

Fasola ‚Frijol Pinto’- 3 op.

Fasola’ Black Turle’- 5 op.

Okra ‚Red Burgundy’- 1 op.

Okra ‚Clemson Spineless’- 1 op.

Okra ‚Emerald’- 1 op.

Okra ‚Louisiana Green Velvet’- 1 op.

Okra ‚Dwarf Long Pod Green’- 1 op.

Cykoria ‚ Variegata di Castelfranco’- 1 op.

Sałata ‚Cud 4 Pory Roku’- 1. op.

Zapraszam.

Członek

Witam serdecznie Uśmiech

Myślę, że z końcem roku zakończymy wymianę nasionek, bo już chyba wszyscy zainteresowani się zgłosili. Proponuję, żeby wszystkie osoby biorące udział w wymianie wysłały do Klajki (Klaudia K):

– swoje nasionka hurtem

– wydrukowaną i czytelną listę do kogo ich nasionka mają iść

– opłaconą (ODPOWIEDNIO) i zaadresowaną kopertę zwrotną. 

Pozdrawiam ciepło, Kasia 

Członek

Gosiu chętnie przygarnę 

Fasola ‚Frijol Pinto’

Fasola’ Black Turle’

Wyluzowany

Członek

Kasiu paczuszki z fasolkami dla Ciebie odłożone Uśmiech

Uczestnik

Cześć, Gosiu,

poproszę obie fasole, okrę ‚Red Burgundy” i cykorię.

Dziękuję!

Uczestnik

Hej Gosiu, bardzo jestem zainteresowana okrą ‚Clemson Spineless’ – poproszę 🙂 Możesz powiedzieć w jakim regionie ją uprawiałaś? I jakie były tego efekty? Pozdrawiam!

Uczestnik

Witaj Gosiu!

Poproszę Okra ‚Red Burgundy (jeśli znajdzie się jeszcze dla mnie nasionko),

Okra ‚Louisiana Green Velvet i odrobinę obu fasoli 🙂

Dziękuję serdecznie!

Członek

Witam, poproszę obie fasole i sałatę. Dziękuję

Członek

Gosiu, czy jeszcze jakaś okra się znajdzie?

Członek

edysqa zostały jeszcze okra ‚Emerald’ i ‚Dwarf Long Pod Green’, którą sobie życzysz?Mrugnięcie

Do rozdysponowania poza wspomnianymi okrami została jeszcze Fasola ‚Black Turle’x1

Kinga jeśli chodzi o Fasolę ‚Frijol Pinto’ to koleżanki były szybsze, ale jutro zerknę czy uda mi się odsypać jeszcze coś dla Ciebie w razie czego dam znać. 

Bzuzia ale to będzie naprawdę kilka ziarenek odsypanych od siebie, niestety nie mam za wiele do podziału. 

Mimko moje okry uprawiam w Centralnej Polsce- Mazowsze Zachodnie. Uprawę rozpoczynam od wysiania nasion w małe doniczki na parapecie południowego okna. W zależności od temperatury na dworze, początek lub połowa kwietnie przenoszę rośliny do nieogrzewanego, ale ciepłego tunelu foliowego. Pod koniec maja do gruntu wysadzam dobrze rozrośnięte i rozkrzewione rośliny. W między czasie dwa razy przesadzam rośliny do coraz większych doniczek. Do przesadzania stosuję własny wermikompost. Wysadzam w ciepłe, zaciszne, osłonięte od zimnych wiatrów stanowisko w dobrze doprawioną nawozami organicznymi glębę. W sezonie podlewam biohumusem i gnojówkami. Przy naszej 5 osobowej rodzinie plony mam wystarczające. Uśmiech

Uczestnik

Witaj Gosiu!

Poproszę pczuszkę jakiejś okry.

Pozdrawiam:)

Członek

Edysqa, poproszę o  Twój adres na mojego maila: klajka94@gmail.com, bo chciałabym wysłać dla Ciebie nasiona od GosiC.

GosiaC, przepraszam, że zaśmiecam wątek, ale Edysqa zamiawaiała nasiona chyba tylko od Ciebie Śmiech

Oglądasz 12 wpisów - 1 z 12 (wszystkich: 12)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.