Ania K

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2013

• Członek

Dzień dobry,

chętna jestem na:

– groszek pachnący

– gailardię

Gailardii nie znam ale wygląda super.

pozdrawiam,

Ela

Członek
    andziak napisał (a)
    rudaaewa napisał (a)

Andzia, będę wdzięczna za groszek pachnący i szpinak. Powiedz czy siałaś juz wcześniej szpinak ze zbieranych przez siebie nasion? Słyszałam, że w przypadku wysiewu nasion z własnego zbioru rośliny nigdy nie sa takie mocne i tak się zastanawiam… Pozdrawiam

Ewa

Ewo, szpinak zawsze sieję z własnych nasion. Nie mam porównania do nasion kupnych, bo nigdy ich nie kupowałam. W każdym bądź razie nie narzekam na plony.

W takim razie biorę i szpinak i groszek pachnący. Pozdrawiam ciepło!

Ewa

Członek

Witajcie 🙂

Nasionka zarezerwowane dla wszystkich chętnych.

Proszę słać adresy do wysyłki na meila andziak80@interia.pl

Uczestnik

Bardzo chętnie przygarnęłabym nasionka groszku pachnącego i gilardii. Pozdrawiam Ania z Zielonej Zagrody anwider75@gmail.com

Członek

andziak, zameilowałam do Ciebie, ale bez odzewu, a mam przygotowane nasiona do wysyłki. Potrzebuję jedynie adres pocztowy. Sprawdź e-skrzynkę i daj znać proszę 🙂

Członek

Dzisiaj wysłałam nasionka dla wszystkich chętnych

Uczestnik

Andziu, bardzo dziękuję – przyszły nasionka – wielka ilość!!! Dzięuję też za niespodziankę (dziwaczkową 🙂 ). Pozdrawiam!

Członek

Dziękuję za nasionka (dotarły wczoraj)  Uśmiech Jest ich na prawdę dużo Śmiech Może w końcu uda mi się wyhodować szpinak – albo coś go zjada, albo nie wschodzi Zmieszany

Członek

Klajka mam nadzieję, że będziesz się w końcu cieszyś dużymi zbiorami szpinaku. 

Członek

Aniu,

bardzo dziękuję za przesyłkę – ale się ucieszyłam 🙂

pozdrawiam,

Ela

Uczestnik

Bardzo dziękuję za przesyłkę 😀 

Uczestnik

Aniu,

bardzo dziękuję za przesyłkę.

Pozdrawiam Ania

Członek
    justyna1978 napisał (a)

Andziak więc jak można prosic to Gailardia mój meil justi78@op.pl dziekuje pozdrawiam 🙂

Aniu dziekuje za przesyłkę 🙂

Członek

Witaj jeśli jeszcze jest to poproszę o dziwaczka, cosmos i gailardię. Mój e-mail: kreskakropka@amorki.pl

Uczestnik

Andziu, właśnie zakwitł u mnie groszek pachnący, który dostałam od Ciebie – przepiękny! Czy to nie jest odmiana Matucana? W mieszance z białym groszkiem gdzieniegdzie, wygląda po prostu zabójczo!

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 31)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.