Ania K

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2013

• Członek

Witajcie Ogrodniczki 🙂

Mam do zaproponowania takie oto nasionka:

Groszek pachnący mix kolorów – 10

Dziwaczek żółty – 10

Kosmos mix różowy i biały – 10

Gailardia – 10 

Szpinak – 10 

Uczestnik

Cynia daliowa zarezerwowana:) czy jeszcze jakieś nasionka chciałabyś z moich? bo ja bardzo chciałabym gailardie i interesuję mnie również dziwaczek żółty. Jeśli można te dwa gatunki to bardzo byłabym wdzięczna 🙂 

Członek

Dzień dobry. Poproszę nasionka groszku pachnącego i gailardię. Ja mam do zaoferowania tylko nasionka aksamitki rozpierzchłej-dopiero zaczęłam przygodę z działką. Czekan na informację –  madziabs@poczta.onet.pl

Członek

Witam,

Poproszę groszek pachnący i kosmos mix rózowy 🙂 Poniewaz nie wnoszę tym razem 🙂 nic do wymiany, to poprosze o e-mail z adresem, na który mam wysłac kopertę ze znaczkiem.

Pozdrawiam serdecznie!

Członek

Cześć andziak, przyszłam na Twoje zaproszenie i chętnie przygarnę groszki pachnące 🙂

Członek

Lola proszę wyślij meila ze swoim adresem do wysyłki.

Uczestnik

Hej Andziu, ja bym chciała trochę groszku, jeśli jeszcze masz oraz Twój adres do wysyłki 🙂

Uczestnik

Andziak czy mogłabyś mi wysłać  adres do wysyłki na olka9317@interia.eu ? odpowiedz, a ja również wyśle Ci swój.

Członek

Widzę, że groszek ma największe wzięcie. Dziewczyny zastanówcie się nad dziwaczkiem, to urocza roślina i zebrałam dużo nasion. Polecam 🙂

Członek

Andzia, będę wdzięczna za groszek pachnący i szpinak. Powiedz czy siałaś juz wcześniej szpinak ze zbieranych przez siebie nasion? Słyszałam, że w przypadku wysiewu nasion z własnego zbioru rośliny nigdy nie sa takie mocne i tak się zastanawiam… Pozdrawiam

Ewa

Członek

Mogłabym prosić o groszek, gailardię i szpinak? Z góry dziękujęŚmiech 

Członek

Andziak więc jak można prosic to Gailardia mój meil justi78@op.pl dziekuje pozdrawiam 🙂

Członek
    rudaaewa napisał (a)

Andzia, będę wdzięczna za groszek pachnący i szpinak. Powiedz czy siałaś juz wcześniej szpinak ze zbieranych przez siebie nasion? Słyszałam, że w przypadku wysiewu nasion z własnego zbioru rośliny nigdy nie sa takie mocne i tak się zastanawiam… Pozdrawiam

Ewa

Ewo, szpinak zawsze sieję z własnych nasion. Nie mam porównania do nasion kupnych, bo nigdy ich nie kupowałam. W każdym bądź razie nie narzekam na plony.

Uczestnik

hej! Poproszę o groszek, dziwaczka i gailardię Śmiech

Członek

Poproszę o dziwaczka i proponuję od siebie racznik.

Pozdrawiam

brutek@interia.eu

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 31)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.