Konkurs już zakończony!

0

Serdecznie dziękujemywszystkim uczestnikom naszego pierwszego konkursu, którzy do 15 czerwca 2012 zarejestrowali swoje adresy na naszej liście mailingowej.

Poniżej przedstawiamy listę laureatek naszego konkursu :

1. Urszula Kwiatkowska z Kotarszyna – książka TULIPANY
2. Beata Gibka z Gdańska – pamiątka z Chelsea Flower Show
3. Jadwiga Kmak z Wysowej Zdroju – pamiątka z Chelsea Flower Show
4. Beata Piotrowicz z Białegostoku – pamiątka z Chelsea Flower Show
5. Dorota Ellwart ze Strzepcza – książka TULIPANY
6. Joanna Bernatt z Wałbrzycha – pamiątka z Chelsea Flower Show
7. Iza Kłosowicz z Kórnika – pamiątka z Chelsea Flower Show
8. Bernadeta Bomba z Tyczyna – pamiątka z Chelsea Flower Show
9. Anna Latoch z Wojcieszkowa – pamiątka z Chelsea Flower Show
10. Marta Wojtalska z Zabrza – książka TULIPANY

Serdecznie gratulujemy !

Redakcja NaOgrodowej.pl

 


Poniżej tekst, którym zapraszaliśmy Państwa do udziału w konkursie:

Wszystkich nowych użytkowników portalu NaOgrodowej.pl serdecznie witamy i zapraszamy do udziału w naszym pierwszym konkursie.

 
Zasady konkursu są bardzo proste: każdy, kto do 15 czerwca zarejestruje swój adres mailowy w naszym newsletterze, weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, a na dodatek na swoją skrzynkę mailową będzie otrzymywał aktualne wieści z naszej witryny.

Uwaga: Nie rejestruj odpowiedzi konkursowej, tylko wpisz swój adres mailowy w prawym górnym rogu strony. To wystarczy, żeby wziąć udział w losowaniu nagród!

Dziesięć nagród, które rozlosujemy wśród uczestników konkursu, to
• 3 pięknie wydane albumy Tulipany autorstwa Jolanty Piekarz oraz
• 7 nagród niespodzianek – pamiątek z wystawy ogrodniczej Chelsea Flower Show.

Nagrody rozlosujemy już 20 czerwca. Prześlemy je pocztą pod wskazany adres.
Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Regulamin konkursu
1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest firma Horticom.
2. Dla uczestników konkursu przygotowano następujące nagrody: 3 albumy pt. Tulipany Jolanty Piekarz oraz 7 nagród niespodzianek – pamiątek z wystawy ogrodniczej Chelsea Flower Show.
3. Aby wziąć udział w konkursie należy zapisać się na newsletter  na portalu www.NaOgrodowej.pl, podając swój adres e-mail. 
4. W konkursie biorą udział osoby, które zapisały się na newsletter w terminie do 15 czerwca 2012 roku.
5. Do dnia 20 czerwca spośród zgłoszonych adresów mailowych przedstawiciele firmy Horticom wylosują 10 adresów, których właściciele otrzymają nagrody konkursowe.
6. Na wylosowane adresy wysłana zostanie informacja o wygranej z prośbą o przesłanie danych adresowych niezbędnych do wysyłki nagród.
7. Warunkiem przekazania nagrody jest dostarczenie pełnego adresu pocztowego właściciela wylosowanego adresu e-mail .
8. W przypadku braku odpowiedzi na informację o wygranej (brak adresu pocztowego do wysyłki) w ciągu 7 dni od daty maila informującego, wylosowany zostanie kolejny adres (kolejne adresy) z puli zgłoszonej do konkursu.
9. Przesłanie danych wymienionych w punkcie 7 przez wylosowanych uczestników konkursu  oznacza ich zgodę na przetwarzanie powyższych danych na potrzeby konkursowe. Dane adresowe nie będą ujawniane osobom trzecim, a po zakończeniu konkursu zostaną usunięte z systemu firmy Horticom.
10. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 30 czerwca 2012 roku przesyłką poleconą Poczty Polskiej (z zastrzeżeniem opóźnienia wynikającego z braku terminowej odpowiedzi na mail z informacją o konkursie).
11. Imiona i nazwiska zwycięzców konkursu oraz nazwa miejscowości, gdzie zamieszkują (bez podania dokładnego adresu) zostaną opublikowane na  portalu NaOgrodowej.pl

 

Uwaga: Nie rejestruj odpowiedzi konkursowej, tylko wpisz swój adres mailowy w prawym górnym rogu strony. To wystarczy, żeby wziąć udział w losowaniu nagród!

 

 

You might also like More from author

Leave A Reply