Zasady wymiany nasion – 2019

Homepage Fora Klub Pożądanego Nasionka 2019 Zasady wymiany nasion – 2019

 • Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2019


 • Opiekun forum
  #21564

  Kochani,

  Klub Pożądanego Nasionka 2019 zaprasza wszystkich miłośników ogrodów do kolejnej wymiany nasion. Bawimy się do końca Świąt, czyli 26 grudnia.
  Tak jak w poprzednich latach jestem opiekunem akcji, wymiana odbywa się za pośrednictwem FORUM, a nasiona na koniec wysyłacie do mnie (Ankha na Forum). Kiedy już wszystkie przesyłki do mnie dotrą przepakuję je i wyślę paczuszki do każdego uczestnika.

  ZASADY WYMIANY:

  • Wymiana jest darmowa.

  • Wymieniamy tylko nasionka – nie sadzonki, nie cebulki.

  • Komunikujemy się za pomocą FORUM NaOgrodowej.pl w wątku pod tytułem Klub Pożądanego Nasionka 2019.

  • Osoby, które przygotowały swoje nasiona do wymiany, zakładają swój własny temat w wątku Klub Pożądanego Nasionka 2019 (najlepiej gdy tematem jest Wasz nick / imię) i wpisują na nim listę nasion, które mogą zaoferować i ile zestawów ich mają. O malejącej ilości nasion warto informować na bieżąco uczestników wymiany na swoim wątku.

  • Aby zamówić i otrzymać nasiona musicie „odwiedzić” wątki pozostałych uczestników na FORUM i zapisać tam swoją chęć. UWAGA! Liczba zestawów jest zawsze określona i ograniczona, także przed zapisaniem się warto przeliczyć ile osób już się zgłosiło po interesujące nas nasionka – kto pierwszy, ten lepszy! W przypadku niejasności zawsze można zajrzeć do forum z lat poprzednich.

  • Na koniec akcji osoby oferujące nasionka pakują je do jednej koperty (wraz ze swoją kopertą zwrotną odpowiedniej wielkości z adresem i znaczkiem) i wysyłają na mój adres pocztowy – proszę w tej sprawie pisać maila na ankh@vp.pl

  • Ja jest odpowiedzialna za przepakowanie i rozsyłanie nasionek dalej – jestem centralą wymiany 😉

  • Po wyczerpaniu się zapasów nasion, każdy uczestnik wymiany robi listę osób, do których ma wysłać nasiona i przekazuje ją mi wraz z nasionkami (chociaż ja na bieżąco kontroluję cały temat, więc też trzymam rękę na pulsie).

  UWAGA 1! Bardzo proszę, aby koperta zwrotna była odpowiednio duża na nasionka, które zamówicie. W poprzednich latach zdarzało się, że niektórym musiałam bardzo mocno upychać nasionka, koperta robiła się nieforemna (za gruba) i dopłacałam do przesyłek. Nie zbankrutowałam i nie był to problem, ale weźcie to proszę pod uwagę.

  UWAGA 2! Ze względu na warunki atmosferyczne nasionka najlepiej pakować w koperty „bąbelkowe”. Nawet jeśli koperty zawilgotnieją lub będzie zimno, to nasionka dotrą do każdego w niezłej formie.

  W razie wątpliwości można się ze mną kontaktować mailowo – ankh@vp.pl

  ANIA

  Zapraszamy!

  P.S. Jeszcze mały dopisek w kwestii RODO – nie gromadzę Waszych adresów i danych osobowych. Koperty przesłane do mnie, gdzie widniejecie jako nadawcy, co roku wrzucam do niszczarki. Posiadam tylko listę mailingową z poprzednich lat, żeby móc Was powiadomić o nowej wymiance.


  Uczestnik
  #21572

  Witaj Aniu, jakoś mam wrażenie, że wyjątkowo wcześnie w tym roku…Albo czas mi tak szybko leci 😉 Pozdrawiam serdecznie


  Opiekun forum
  #21579

  KOCHANI! Zakładamy własne tematy – nie oferujemy nasionek w tym wątku.
  Georginia – założyłam Twój temat i tam przeniosłam wpis + zamówienie Mimki.

  AgaT – w tym roku wracamy do harmonogramu sprzed kilku lat. Tak żeby na początku roku każdy wiedział, co musi sobie domówić gdzie indziej 😉

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.