Koniec wymianki

Homepage Fora Klub Pożądanego Nasionka 2018 Koniec wymianki

• Posted In: Klub Pożądanego Nasionka 2018

• Opiekun forum

Moi drodzy Wymieniacze!

Myślę, że pora zakończyć naszą wymiankę nasion. Już za chwilę luty i czas, by wysiewać pierwsze nasionka (takie jak np. chilli). Także przygotujcie proszę paczuszki z nasionkami, kupcie koperty i znaczki. Kopertę polecam z bąbelkami, bo nawet jeśli namoknie w drodze, to nie przerwie się i nasionka będą bezpieczne. Do odesłania może być już zwykła (złożona na pół), ale większa od tej bąbelkowej – wtedy odsyłam wam tą bąbelkową spakowaną w tą większą. W zeszłym roku parę osób tak zrobiło i patent się sprawdził.
    Jeszcze dzisiaj wyślę maile do Was wszystkich z moim adresem.

Jeśli chodzi o termin kiedy Wy dostaniecie zamówione nasionka, to wszystko zależy, jak szybko przesyłki do mnie dojdą. Jak tylko dla kogoś będzie pakiet gotowy, to natychmiast wysyłam 🙂 Jak się wyrobię, to też będę dawać znać mailowo.

Póki co dziękuję za udział i wspólną zabawę. Mam nadzieję, że każdy upolował coś nowego i ciekawego dla siebie 🙂

Ania / Ankha

Opiekun forum

Wychwyciłam jeszcze dwie nowe osoby na forum, więc jeśli ktoś już chciał wysyłać, to niech się wstrzyma do poniedziałku – dajmy im szansę do końca weekendu (wysyłam do nich maile z informacją).

Opiekun forum

Widzę, że pospolite ruszenie się zrobiło na koniec, ale to dobrze 🙂

Do wszystkich powinny już dotrzeć maile z informacjami i danymi do wysyłki. Jeżeli ktoś nie dostał (sprawdźcie Spam), to niech odezwie się do mnie na adres: ankh@vp.pl

Opiekun forum

6 przesyłek jest już u mnie. Kilka kolejnych jest już zapowiedzianych lub w drodze. Czekam na resztę!

Opiekun forum

Już tylko jedna przesyłka jest w drodze do mnie, tak więc jak dobrze pójdzie, to jeszcze przed najbliższym weekendem wyślę wszystko do Was 🙂

Uczestnik

Wspaniale. W moim ogródku dojrzałam już pierwsze główki ranników. Czas ruszyć do ogrodów. Tak jest w Szczecinie

Uczestnik

Super 🙂

Uczestnik

Jak tam? 🙂

Uczestnik

Nasionka dotarły! Teraz tylko zaplanować , wysiać i podziwiać 🙂
    Dziękuję wszystkim za nasionka, dołączone karteczki i miły kontakt. Mam nadzieję, że moje nasiona też się spiszą.
    Ankha, Twoje złote rączki są niezastąpione :)))

Do usłyszenia
    bZuzia

Uczestnik

Nasionka dotarły. Dziękuję wszystkim, szczególnie Ani za zaangażowanie. Życzę udanych zbiorów.
    Pozdrawiam,
    BaskaK

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.